Promocja Norton Security 22 za darmo na 3 miesiące
#1
Cytat:Norton Security jest kompleksowym pakietem bezpieczeństwa łączącym w sobie oprogramowanie antywirusowe, zaporę sieciową i wiele innych składników wpływających na całokształt ochrony.
Produkt na bieżąco analizuje zachowanie zarówno znanych plików jak i tych, które jeszcze nie zostały sklasyfikowane. Analiza odbywa się bowiem nie na podstawie nazwy podejrzanego pliku ale jego zachowania.
Niezwykle istotny wpływ odgrywa również zapora sieciowa, blokująca zarówno ataki z zewnątrz jak i niepożądany ruch wychodzący. Zakres ochrony sieciowej poszerzono o wczesne wykrywanie zagrożeń płynących z pobieranych aktualnie danych dzięki technologii Norton Insight.
Norton Security to także zaawansowana ochrona korespondencji e-mail. O jak najwyższy poziom skuteczności wykrywanych zagrożeń dba filtr antyspamowy wyłapujący niepożądane wiadomości. Nie zabrakło także funkcji automatycznego wypełniania formularzy internetowych, co może uchronić poufne dane użytkownika przed działaniem keyloggerów.
Pakiet łączy w sobie także pomniejsze składniki, analizujące poprawność procedury startowej systemu operacyjnego czy uruchamiane wówczas programy. Producent zaimplementował ulepszoną technologię SONAR 2, której zadaniem jest wykrywanie szkodliwych plików, na które jeszcze nie zostały opracowane żadne szczepionki.
W przypadku, gdy w wyniku działania złośliwego oprogramowania nie ma możliwości startu systemu, można skorzystać z wbudowanego narzędzia do tworzenia bootowalnego dysku ratunkowego. Poza możliwościami stricte ochronnymi, Norton Security wyposażono również w kilka funkcji mających na celu poprawę wydajności działania komputera oraz wydłużenie czasu pracy na baterii w przypadku laptopów.
Współczesne przeglądarki internetowe często naszpikowane są duża liczbą dodatków i rozszerzeń. Nie pozostaje tajemnicą, że wpływa to znacząco na obniżenie prędkości ładowania się stron, stąd też Norton Security rezygnuje z tego zabiegu na rzecz zupełnie innej architektury oferującej nawet więcej niż tradycyjny system oparty na wtyczkach.

[Obrazek: tIB8ZrW.png]

Aby skorzystać z promocji należy zainstalować specjalnie przygotowaną wersje promocyjną:
http://buy-download.norton.com/downloads...unt_pdpage
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości