defragmator dysków
#1
Jaki defragmator dysków używacie/polecacie??
#2
ja polecam Diskeeper.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#3
amateusZ napisał(a):Jaki defragmator dysków używacie/polecacie??


Ja uzywam O&O Defrag v10 Pro.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#4
Systemowy defragmentator.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
#5
JkDefrag
#6
Ratatui napisał(a):JkDefrag


nie wiem czy wiesz ale jk defrag teraz zmienia nazwe na MY DEFRAG

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#7
lunaticdreams napisał(a):
Ratatui napisał(a):JkDefrag


nie wiem czy wiesz ale jk defrag teraz zmienia nazwe na MY DEFRAG

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie ma na razie stabilnej wersji MyDefrag. Poza tym każdy kto zna JKDefrag wie, że to to samo tylko pod inna nazwą Wink
#8
jest beta ale u mnie działa jak final,szybciej defragmrntuje i ladniej wyglada
#9
lunaticdreams napisał(a):jest beta ale u mnie działa jak final,szybciej defragmrntuje i ladniej wyglada


Wolniej działa u mnie a wygląd w takim programie nie ma znaczenia.
#10
u mnie jest duża różnica jesli chodzi o szybkość defragmentacji
#11
Ratatui napisał(a):JkDefrag


Prosty i z tego co wyczytałem skuteczny, więc w sam raz dla mnie. Już sprawdzam jak działa. Dzięki!

O&O był zbyt kobylasty i za dużo zżerał dlatego postanowiłem zmienić.
#12
Defraggler Smile
#13
AusLogics Disk Defrag
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#14
Polecam Ultimate Defrag v.1.72 free firmy Disk Trix - ciekawy interfejs, ale przede wszystkim ciekawe funkcje i naprawdę skuteczność w defragmentacji i optymalizacji plików. Na stronie producenta nie ma już możliwości pobrania programu, ale jest jeszcze na portalach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#15
ichito klikając na ten link stronka się otwiera ładnie ale gdy chcę pobrać to już lipa
#16
Używam Defragglera. Na Fedorze (ogólnie Linuksie) nie używam żadnego. Tym bardziej, że w ext4 (system plików) zminimaliowano ryzyko fragmentacji danych.
#17
Defraggler
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
#18
To nie żadna lipa...to tylko moja nieświadomość pewnych faktów. Na stronie Softpedia.com gdzie też kiedyś była darmowa wersja znalazłem taka adnotację
"NOTE:
The FREE public domain UltimateDefrag Version 1is not for resale but was released free to share on 9 May 2008. If you have purchased or paid for this software that you are about to install after 9 May 2008 then it was sold to you illegally and outside the permissions of this free version."
Dlatego wymiotło program w wersji free niemal zewsząd. Widziałem chyba w PC Format 6/2009 artykuł o tym programie, ale nie wiem, czy na płytce do gazety jest instalka.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#19
Przesyłam ciekawy link odnośnie defragmentatorów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jest parę informacji również o Ultimate Defrag, o którym pisałem.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#20
Nawiązując do tematu chciałem napisać, że defragmentacja plików w NTFS przebiega znacznie szybciej niż w FAT 32 Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości