Konkurs Wygraj Avast Internet Security 2015!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą AVAST Software przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest popularny produkt Avast Internet Security 2015.

W związku z tym oddamy w Wasze ręce 10 licencji jednostanowiskowych na 1 rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz i uzasadnij dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Avast IS.
2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

3. Konkurs trwa do 30.09.2015  do północy. Ostatnie zgłoszenie przyjmujemy do godziny 23:59
4. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości.*

6. W związku z tym, że klucze są spersonalizowane, zwycięzcy zostaną poproszeni w wiadomości od organizatora (w tym przypadku Mikołaja) o podesłanie danych osobowych: imię i nazwisko, adres e-mail, miasto, kraj.


* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")

WYNIKI:
   
Ze zwycięzcami będę się kontaktować poprzez prywatną wiadomość.
Gratuluję wygranej zwycięzcom, i życzę szczęścia wszystkim użytkownikom, którzy tym razem mieli trochę mniej szczęścia.
Odpowiedz
#2
Gdy dostałem laptopa, to od razu zainstalowałem avasta free, bo na dawne czasy był dobry.
Jakbym wygrał keya na 1 rok, to bym się bardzo i to bardzo ucieszył, bo ciężko jest dostać kluczyk na 1 rok na Avasta.
Odpowiedz
#3
Eeee...Tibu no co Ty...weź się trochę postaraj...chodzi o naprawdę o jakiś bardziej oryginalny komentarz...Sad
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Poprawiłem, no no konkurs dobry Grin
Nasz Mikołaj nie tylko w grudniu daje nam keye Grin
Odpowiedz
#5
Darmowe oprogramowanie dające do dyspozycji masę ustawień pozwalających spersonalizować konfigurację modułów, możliwość dostosowania instalacji niestandardowej, aktualizacje strumieniowe, spójność nowoczesnego GUI, przeglądanie statystyk po zalogowaniu na konto Avast!, niewielkie obciążenie zasobów... a nawet wygląd programu przed wersją 5.0, który był w stanie konkurować z Winampem, a tu "na dawne czasy był dobry"?

Trochę polotu, weekend się zbliża Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#6
Program jeden z przodujących w ochronie komputera. Kiedyś korzystałem z niego, bo wygrałem roczną licencję, ale po skończeniu licencji zainstalowałem coś innego i czekałem na konkurs. No i jest konkurs za który dziękuję.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#7
Jest coś za darmo - jestem i ja Craze

A więc korzystam z avasta już dłuugi czas, i nie powiem, że sprawuje się źle. Jest lekki, nie inwazyjny, jego UI jest bardzo przejrzyste. Zdobywa "badge" od AV-comparatives czy AV-test, więc jeśli o to chodzi, to ma podobnie jak więszkość innych oprogramowań ochronnych wykrywalność i skuteczność na przyzwoitym poziomie.

No to posłodziłem, teraz czekam na wyniki Craze
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#8
Cześć, chętnie przytulę klucz do Avast Internet Security, a najlepiej dwaSmile Chciałbym zadbać o bezpieczne serfowanie siostry i szwagra, którzy niestety mają na bakier z instalacją jakiegokolwiek oprogramowania na komputerze. Na szczęście Avast nie wymaga od użytkownika ciągłej ingerencji w ustawienia czy zastanawianie się nad dopuszczeniem programów, bo robi praktycznie wszystko z automatu. Jeśli znajdą się dwa wolne klucze to będzie zadowolona cała rodzina!Smile
Obecnie siostra korzysta tylko z antywirusa Avast, więc rozszerzenie ochrony za darmo byłoby dobrym rozwiązaniem dla jej leciwego laptopaSmile
PS.
Czy jest w ogóle szansa wygrać dwa klucze za jednym razem?Smile
SpyShelter Firewall + EMSISOFT Internet Security + McAfee WebAdvisor
Odpowiedz
#9
Cóż można powiedzieć, o legendzie w darmowej wersji i jego wykrywalności. Stoi na wysokim poziomie, tak jak program się zmienił przez lata to aż miło patrzeć, szata graficzna została zmieniona nie do poznania, dodano sporo modułów, że aż tylko chce się korzystać z niego.
Gdyby udało się wygrać, to byłbym szczęśliwym posiadaczem tak zacnego softu.

No coś mi się udało Grin
Odpowiedz
#10
Chciałbym wygrać Avasta, ponieważ jest to najlepszy darmowy antywirus dla mojej siostry, która jest słaba w komputerowych sprawach. Zawsze ją dobrze chroni nie będąc widocznym w systemie. Lekki i skuteczny bez zbędnej ilości przeróżnych komunikatów.

Jestem bratem, więc zależy mi na tym żeby moja siostra miała jak najlepszą ochronę, a w tym przypadku Avast jest najlepszym rozwiązaniem Smile
Odpowiedz
#11
Ale kadzicie.... A ja mówię: sprawdzam! Chcę sprawdzić, czy to wszystko prawda, o czym wyżej piszecie.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#12
Bardzo potrzebuję tego Programu do ochrony moich danych. Często korzystam z bankowości elektronicznej, aktualnie używam wersji Free i wiem, że jestem narażony na ataki dlatego bardzo potrzebuję tego programu w wersji internet Security aby używać SafeZone. W moim domu są także dzieciaki a jak wiemy dzieci potrafią namieszać w komputerze dlatego obawiam się o moją prywatność i tożsamość.
Odpowiedz
#13
Wygraną licencję przekazałbym szwagrowi, ponieważ od niedawna nie ma On żadnej aktywnej ochrony w swoim komputerze. A ponieważ wiem, że jest to produkt dobry i cel jest szczytny, dlatego biorę udział w konkursie.
Odpowiedz
#14
Brat kupuje niedługo nowego laptopa to przydałoby mu się dobre zabezpieczenie Wink
Ma swoją działalność gospodarczą i dość często robi operacje bankowe, na e-mail mu przychodzą różne wiadomości.. on nie zawsze zwraca uwagę na ich wiarygodność bo nie interesuje się tak bezpieczeństwem komputera i jest nieświadomy jakie zagrożenie czeka na niego w załączniku..
Dlatego myślę że Avast Internet Security z trybem SafeZone będzie dobrym dla niego rozwiązaniem podczas zakupów online, transakcji bankowych. Filtry chroniące przed spamem zabezpieczą go w odbieraniu wiadomości e-mail, a analiza stron z funkcją FileRep ochroni komputer przy surfowaniu po internecie w którym łatwo stać się ofiarą cyberprzestępców bez dobrego zabezpieczenia i odpowiedniej wiedzy Wink
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
#15
Pomyślałem że zbieżność terminu końca konkursu nakłada się z zaplanowanym końcem potyczek złożenia nowego peceta dla córki.
Jeśli córka będzie mieć farta to AIS 2015 z pewnością zostanie obsadzony w roli ochroniarza na Seveni-e .
Odpowiedz
#16
Avast Internet Security to bardzo dobry program antywirusowy, który charakteryzuje się przede wszystkim lekkością działania oraz przyzwoitą wykrywalnością. Główną z jego zalet jest popularność i łatwość obsługi. Chciałbym go wygrać, ponieważ nie mam obecnie żadnego zabezpieczenia na niedawno kupiony komputer. Dziękuję za konkurs i pozdrawiam, oby było ich jak najwięcej Wink
Odpowiedz
#17
Cenię sobie Avast IS za świetny interfejs, lekkość działania + sprawne filtrowanie połączeń internetowych. Wiele cech i rozwiązań jest dla mnie wzorowych.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#18
Od dłuższego czasu rozglądam się za jakimś sensownym pakietem Internet Security na mojego laptopa. Myślę, że avast! byłby dla niego idealny - lekki, przejrzysty, prosty w obsłudze i do tego skuteczny.
Odpowiedz
#19
Używam Avast Internet Security od kilku miesięcy korzystając z półrocznej promocji, za niedługo zbliża się koniec licencji, a program tak mi się spodobał, że chciałbym używać go dłużej Smile
Odpowiedz
#20
Ej Ziomusie 30.09 był z dwa dni temu ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości