Nasze komórki i komunikatory ;P
#1
Cześć Smile
W związku z tym, że ostatnio na forum nie było żadnego luźnego wątku, Dacie wiarę ?, to teraz trzeba się trochę zintegrować Smile

Więc napiszmy tutaj jakie mamy telefony i dlaczego oraz nasz ulubiony komunikator.
Wiem, że to trochę zabawne, ale już długo nie było takiego tematu, w którym byśmy sięnie pokłócili.

Dacie wiare ???

Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
Samsung C300 i Aqq Smile
Odpowiedz
#3
No to więc mój tel to Sony-Ericsson K800i a dalatego padł na niego wybór ponieważ robi świetne zdjęcia i jest bardzo wytrzymały.Komunikator to Gadu-Gadu a jest daletgo iż był to mój 1komunikator i tak zostało do dziś
Odpowiedz
#4
Sagem my411x bo zaskakująco dobrze odtwarza muzykę ale w tym roku będzie zmiana bo kończy mi się umowa i zmieniam operatora

Używam GG z... przyzwyczajenia i lenistwa. Nie chce mi się testować alternatywnych komunikatorów (póki co)
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#5
Mbm86 - miałem tego Sagema, takiego basu w głośniku to w żadnym telefonie nie widziałem Smile
_______________
A teraz do rzeczy Smile Mam Sony Erisson k810i, bo robi dobre zdjęcia, ale w tym roku za świadectwo z czerwonym paskiem dostanę iPhona 3Gs ;D
A komunikator to - Konnekt, bo prosty, bezproblemowy i podoba mi się Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
Tel to LG KU990 a komunikator to Pidgin. Bardzo dobry i stabilny. Polecam.
Odpowiedz
#7
MateusXz napisał(a):w tym roku za świadectwo z czerwonym paskiem dostanę iPhona 3Gs ;D


kujon Tongue
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#8
No co ? Mam tylko 4,92 jak na I Gim to dobrze Grin.
Kujon to mój kolega Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
Telefon HTC Touch HD, komunikator zwykły GG. Przez jakiś czas używałem AQQ ale nie spodobał mi się. Korzystam jeszcze z Windows Live Messengera. Jak czytam "bo robi świetne zdjęcia" albo "dobre zdjęcia" to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zdjęcia z telefonu są tak tandetne, że jeśli ktoś uzależnia wybór telefonu od "aparatu" to tylko współczuć takiej osobie.
Odpowiedz
#10
Nie uzależniłem go od apartatu, przynajmniej ja Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#11
Ratatui napisał(a):Telefon HTC Touch HD, komunikator zwykły GG. Przez jakiś czas używałem AQQ ale nie spodobał mi się. Korzystam jeszcze z Windows Live Messengera. Jak czytam "bo robi świetne zdjęcia" albo "dobre zdjęcia" to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zdjęcia z telefonu są tak tandetne, że jeśli ktoś uzależnia wybór telefonu od "aparatu" to tylko współczuć takiej osobie.


dzięki za wspólczucie buhahah co za typ teraz tu się awantura przeniosła.To samo mogę powiedzieć że muzyka z tela jest tandena wolę
Odpowiedz
#12
A mieliśmy się tutaj nie kłócić Grin

Dajcie se już spokój. Bo zaraz jeszcze będzie awantura, że telefony dotykowe są do tuby i lepsze są tez klawiaturą.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#13
Ale jaka awantura? Tylko zdziecinniali fanboye nie potrafią przyjąć słów krytyki i zaczynają trollować.
Odpowiedz
#14
Samsung L760 - kupilem dwa lata temu, na kartę za 1zł Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
A jaki był wasz pierszy telefon ? Mój pierwszy to nokia 7250i Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#16
tak będę ganiał wszędzie z cyfrówką?dziecko to może ty jesteś ja już dawno to mam za sobą Smilekażdy ma swoje kryteria w wyborze tela i powinien się tego trzeymać a nie pisać głupoty i tylko szukac zaczepki do awantut.

moj pierwszy tel to jakiś siemens ale modelu nie pamiętam
Odpowiedz
#17
Telefon to N95 i Samsung U700.. Pierwszy telefon to Siemens S6 Power 11 lat temu..

Komunikator to GG..
Odpowiedz
#18
Mój pierwszy tel. Nokia 3210 Smile
Odpowiedz
#19
N95 8GB + AQQ
Odpowiedz
#20
Nokia 5310
GG
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości