Inne Ashampoo UnInstaller 5 za darmo
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat:Czym jest Ashampoo UnInstaller 5?

Ashampoo UnInstaller 5 to wyjątkowe rozwiązanie do usuwania wszystkich śladów po nieużywanych aplikacjach, czyszczenie systemu z pozostałości oraz przywracanie dawno zapomnianej wydajności. 

STRONA DOMOWA PRODUCENTA:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

REJESTRACJA: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

POBIERANIE:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KLUCZ (Taki sam dla wszystkich): UNI5A5-779B38-4A731B
Odpowiedz
#2
Licka na 1 rok ?
Odpowiedz
#3
"Ashampoo UnInstaller 5 to wyjątkowe rozwiązanie do usuwania wszystkich śladów po nieużywanych aplikacjach"

Mnie zawsze w tego typu programach ciekawi czy po usunięciu aplikacji testowych np. antywirusa w którym upłynął termin 30 dni da się ponownie go zainstalować na 30 dni. Jak nie tzn. że tego typu program jak tu nie spełnia swoich założeń i nie usuwa wszystkiego co zostało po poprzednim programie w systemie Smile
Odpowiedz
#4
Kolego ten program ma opcję ,,Instaluj (zainstaluj nowy program używając monitorowania),,
Odpowiedz
#5
@up
Przeprowadziłem szybki test i faktycznie opcja monitorowania działa. Przynajmniej na jednym programie - zainstalowałem ESET na próbę. Licencja 30 dni, po 9 godzinach było 29 dni, więc użyłem Ashampoo do usunięcia antywirusa i ponownie go zainstalowałem. Efekt taki, że licencja jest znowu na 30 dni.

PS. Niech sobie ktoś nie myśli, że w ten sposób chcę ominąć niepłacenie za licencje. Po pierwsze korzystam z płatnej licencji innego programu zabezpieczającego (w stopce), po drugie tego typu "omijanie" było zawsze dla mnie wyznacznikiem pseudo programów do "trwałego" usuwania pozostałości. Po trzecie odkąd pracuję kupuję legalne oprogramowanie, co daje mi satysfakcję z posiadania chociażby pudełka na półce z oryginalnego softu/gry niestety ubolewam nad tym, że mamy teraz erę cyfrowej dystrybucji.
Odpowiedz
#6
(15.10.2015, 15:11)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Licka na 1 rok ?

Licencja jest dożywotnia. Smile
Odpowiedz
#7
Właśnie wiem , bo w programie pisze nieograniczona ....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości