Oddam Norton Internet Security 2015 180 dni
#1
Oddam w dobre ręce lickę Norton Internet Security 2015 180 dni. Proszę się zgłaszać w temacie. Szczęśliwca wylosuję pod koniec dnia  Smile

Powodzenia
Odpowiedz
#2
(02.12.2015, 08:26)Tony_Montana napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Oddam w dobre ręce lickę Norton Internet Security 2015 180 dni. Proszę się zgłaszać w temacie. Szczęśliwca wylosuję pod koniec dnia  Smile

Powodzenia

Zgłaszania sięSmile
Odpowiedz
#3
Jak w dobre ręce, to zgłoszę się Smile
Odpowiedz
#4
A co tam - też się zgłoszę Wink
Odpowiedz
#5
Również się zgłaszam.
Odpowiedz
#6
Ja również się zgłaszam
Odpowiedz
#7
Dzisiaj jestem w dobrym humorze i wszyscy, którzy się zgłosili dostali swoją licencję Smile
Enjoy!
Odpowiedz
#8
Wielkie dzięki! A czy przypadkiem nie ma już wersji Norton Internet Security a jest Norton Security Smile ?
Odpowiedz
#9
Klucz działa tylko z Norton Internet Security. Ta najnowsza wersja NIS 2015 jest bardzo podobna do Norton Security, więc różnicy wielkiej nie będzie Smile
Odpowiedz
#10
Ja też,ja też !!Sad
Odpowiedz
#11
(02.12.2015, 18:14)Tony_Montana napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzisiaj jestem w dobrym humorze i wszyscy, którzy się zgłosili dostali swoją licencję Smile
Enjoy!

Magia świąt pomału zaczyna działać! Grin

Wielkie dzięki za licencję! Smile
Odpowiedz
#12
Robię porządki i bawię się trochę w św. Mikołaja.
Odpowiedz
#13
A czy na pewno te klucze produktu są jeszcze ważne i aktualne? Z ciekawości sprawdziłem na koncie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wyskoczył komunikat: " Wprowadzony klucz produktu jest nieprawidłowy lub został użyty na innym koncie. "
Odpowiedz
#14
U mnie też nie działa.
Odpowiedz
#15
Z programem klucze działały...
Odpowiedz
#16
U mnie niestety klucz nie działa a powinien w normalnych warunkach. Powody mogą być dwa: klucz już nie jest ważny - wygasł ( nawet jak nie był często używany ), albo jest jeszcze ważny ale jest na jedno stanowisko i jest już przypisany - ale komuś innemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości