Promocja Ad-Aware Pro Security 11
#1
I w tym roku chip.de rozdaje darmowe licencje w kalendarzu adwentowym. Dzisiaj jest roczna licencja na Ad-Aware pro Security 11.
Ma być tylko 40000 kluczy jednak jak znam chip.de to będzie ich więcej. Przed chwila zainstalowałem dla sprawdzenia i o dziwo mam licencje aż do 23.02.2018 czyli na ponad dwa lata.

Klucz do Ad-Aware Pro Security 11:

7HNM6-V6P72-D3C3G-7ZU8B-99GX6


Promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]






[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#2
pójdzie na 64 bit ?
Odpowiedz
#3
(18.12.2015, 20:54)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pójdzie na 64 bit ?

zastanawiał bym się jak byś pytał o 32 bit Wink , oczywiście ze pójdzie, mam na 64 bit aktualnie zainstalowany.
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#4
ok, dzięki
Odpowiedz
#5
Warto go instalować ?. Obecnie mam Avirę Free
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
(18.12.2015, 22:43)zbyszek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warto go instalować ?. Obecnie mam Avirę Free

Czy warto? Platny na pewno lepszy niż darmowy a reszta to kwestia sprzętu i systemu. Często pisze się ze Ad-Aware spowalnia system, inni wręcz przeciwnie wiec najlepiej po prostu przetestować i samemu sprawdzić jak się na danym systemie zachowuje. Ja zainstalowałem na"czysty" Windows 10 Pro i nie mogę stwierdzi żadnego negatywnego wpływu na prace mojego Lenovo Thinkpad E555. Co do ochrony to jest wiele testów które jednak nie są miarodajne gdyż każdy mówi coś innego. W zeszłym roku miałem już Ad-Aware Pro na jednym z komputerów i nie było żadnych problemów. Mi akurat ta licencja odpowiada i na pewno ja wykorzystam, mam zaufanie do Ad-Aware Pro Security a to chyba najważniejsze w tym wszystkim jest jak dla mnie i ja bym wymienił Avire Free na Ad-Aware Pro. Darmowa wersja tego programu otrzymuje bardzo dobre recenzje natomiast płatna już nie co mnie tak na prawdę dziwi ale to już taka mentalność ludzka jest ze się nie myśli i nie sprawdza samemu tylko powtarza jak papuga po innych nawet jeśli to kompletna bzdura jest no ale to już tak na marginesie bardziej. Wink
Jednemu pasuje dany program a innemu nie co nie oznacza ze jest zły. Dzisiaj nie ma już tych "dobrych" programów AV są tylko te które "u mnie" dobrze działają i robią to co maja robić wiec warto przetestować i samemu wyrobić sobie zdanie o danym programie. Wink


PS: licencje trzeba aktywować do 26 grudnia.
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#7
Gdy go instaluje to wywala mi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Szukałem w rejestrze , odkurzaczem , everything i nic ....
Ma ktoś pomysł ?
Odpowiedz
#8
(19.12.2015, 12:15)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gdy go instaluje to wywala mi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Szukałem w rejestrze , odkurzaczem , everything i nic ....
Ma ktoś pomysł ?

Ad-Aware nie może stworzyć procesu do instalacji bo coś go blokuje. Masz na pewno inne zabezpieczenia odinstalowane? Skąd pobrałeś instalkę?
Tak to już jest jeżeli się instaluje programy AV na systemie na którym już wcześniej były inne programy tego typu.

Pobierz tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#9
Zemana jest Smile Instalke miałem z dobrych programów

Ok spróbuje

Zemana wyłączona. Kolejny błąd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wczoraj go instalowałem ale ,,instalował,, się przez 20 min i dalej stało ...
Pewnie pozostałości po tym programie gdzieś są.
Odpowiedz
#10
(19.12.2015, 12:28)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana jest Smile Instalke miałem z dobrych programów

Ok spróbuje

Zemana wyłączona. Kolejny błąd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wczoraj go instalowałem ale ,,instalował,, się przez 20 min i dalej stało ...
Pewnie pozostałości po tym programie gdzieś są.

No i wszytko na temat, Zemana nie jest programem który bym komukolwiek polecił, ale to tylko moje prywatne zdanie. Wink
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#11
Jednak się zainstalował mimo że pokazywał ,,błędy,,

Minute temu wklepuje hasło i Niepowodzenie aktywacji. Może być spowodowana ze klucz został
wprowadzony aż 40000 razy.
Odpowiedz
#12
Kiedyś mój ulubiony mechanizm, choć dawno go nie widziałem to mam nadzieje, że się nie popsuł!   Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości