Konkurs Wygraj dożywotnią licencję Driver Magician!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą GoldSolution Software przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Driver Magician.

W związku z tym oddamy w Wasze ręce jedną dożywotnią licencję na jedno stanowisko.
[Obrazek: attachment.php?aid=795]
Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć na 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz i uzasadnij dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Driver Magician.
2. Konkurs trwa do 17.01.2016 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org.
4. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości.*
5. Konto zostało założone przed przed ogłoszeniem konkursu.


* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Dlaczego chciałbym wygrać ? Smile Ponieważ często używam starej już wersji driver magician (z darmowej wersji)- podczas formatowania swojego oraz komputera znajomych - a mnie niestety nie stać na licencję Sad
Windows 8.1 & HP 250G3:
Antywirus - Avast Free.
Odpowiedz
#3
Niby moje wszystkie laptopy mają mechanizm up datowania sterowników, jednakże są to tylko sterowniki zatwierdzone przez producenta. Co w przypadku niektórych modułów (np wifi) prowadzi do tego że sterowniki mają po 3-4 lata mimo ze na stronie producenta jest nowiutki który ma 2 tygodnie.Dlatego bardzo chętnie wszedłbym w posiadanie tego programu Smile

Dziękuję producentowi i organizatorowi za konkurs!
Odpowiedz
#4
Potrzebuję Driver Magician do aktualizacji sterowników i zarządzania nimi w moich sprzętach domowych Smile
Odpowiedz
#5
Dlaczego akurat ja miałbym wygrać ? Dlatego ponieważ jestem z zawodu informatykiem i chciałbym mieć ten soft w swojej kolekcji Smile
Odpowiedz
#6
Zgłaszam się. Uzasadnienie: aktualnych i poprawnych sterowników nigdy za wiele.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#7
Chciałbym wygrać, ponieważ stać mnie na niego lecz jestem zbyt skąpy by go kupić a przydałby mi się.
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
#8
Może w końcu dzięki temu ustrojstwu znajdę odpowiednią wersję MEI Smile
Odpowiedz
#9
Poszukuje takiego oprogramowania. Pamiętacie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Często testuję sterowniki znajdujące się w fazie rozwojowej. Z tego powodu program jak najbardziej przydałby mi się! Smile
Odpowiedz
#11
Chcę wygrać Driver Magician, ponieważ pozwoliłby mi robić kopie zapasowe sterowników i przywracać po reinstalacji systemu.
Dziękuję za konkurs!
Odpowiedz
#12
Chciałbym mieć do końca życia aktualne sterowniki Smile
Odpowiedz
#13
Chce wygrać taki dobry program, żeby za mnie wyszukiwał sterowniki.
Na obecnym komputerze i każdym następnym.
Do końca świata i jeden dzień dłużej! Smile
Odpowiedz
#14
Wink Z pośród programów które testowałem Driver Magician obok slimdrivers zrobił na mnie najlepsze wrażenie. Jako że zawsze staram się być nabieżąco z nowymi wersjami sterowników i programów, program ten byłby u mnie często wykorzystywany gdyby zagościł tam na stałe Wink
Odpowiedz
#15
Co tu dużo pisać, chciałbym wygrać Driver Magician aby łatwiej aktualizować sterowniki.
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#16
Po co szukać sterowników, jak zrobi to za ciebie program Smile
Trzeba sobie ułatwiać życie.
Odpowiedz
#17
Lubię testować takie programy a Driver Magician nigdy nie używałem Wink
SSFW + Sbie
Odpowiedz
#18
-----WYNIKI-----
[Obrazek: attachment.php?aid=798]
Gratuluję zwycięzcy, oraz życzę powodzenia wszystkim w kolejnych konkursach, które już niedługo się pojawią na łamach naszego serwisu.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#19
Gratulacje dla zwycięzcy Smile
Odpowiedz
#20
Podziękował, zaskoczony pozytywnie Grin
SSFW + Sbie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości