SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Website X5 12 Evolution!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Incomedia s.r.l przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Website X5 12 Evolution.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 10 licencji o łącznej wartości 2590 złotych!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Website X5 12 Evolution.
2. Konkurs trwa do 10.07.2016 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 12.07.2016 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Używam wersji darmowej tej aplikacji i bym chciał się dorobić profesjonalnej wersji Website X 5 Evolution . Program jest prosty  prowadzi cię za rączke.
Nigdy nie używałem automatów. Chcę spróbować...
Wcześniej korzystałem z programu WYSIWYG Web Builder, a obecnie szukam jakiejś alternatywy. Dlatego serdeczne podziękowanie za konkurs.
Przydała by mi się taka wersja w celu rozszerzenia własnej wiedzy i umiejętności Smile
Czasami fajnie jest obserwować w kodzie końcowym jak się zmienia plik w zależności od wersji programu.
Chciałbym wygrać program Website X5 12 Evolution , bo jest prosty w obsłudze i jest dobrym narzędziem, pozwalającym na tworzenie stron internetowych, ale też bloga. Również jest trochę bardziej zaawansowany niż wersja free.
Dziękuję za konkurs!
Dlaczego, chciałbym jednej osobie zrobić prezent. Zaczęła zabawę z tworzeniem stron i pomyślałem, żeby miała coś lepszego dla siebie. Zapewne się ucieszy, jeżeli udało by mi sie wygrać ten niezły soft.

Pozdrawiam
Fajny program ze sporymi możliwościami. Myślałem o swojej pierwszej stronie, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać.
Być może wygranie programu byłoby tym istotnym impulsem?  Wink
Dzięki za konkurs. Pozdrawiam.
Może mi się przydać ten program do stworzenia mojej własnej galerii, dlatego biorę udział w konkursie, dziękuję za zorganizowanie konkursu Smile
Trzeba by w końcu założyć swoją stronę internetową a ten program na pewno mi pomoże.Dziękuję za konkurs.
Korzystałem z wersji darmowej programu, teraz chciałbym poszerzyć swoja wiedzę korzystając z dodatkowych opcji możliwych do użycia w wersji Evolution.
Dziękuję za organizację konkursu.
Dziękuję za konkurs!
Mam zamiar zrobić swoją własną stronę internetową, lecz nie posiadam wystarczających umiejętności. Mam nadzieję, że program ten z jego wszystkimi możliwościami, jeśli wygram, zrobi to zamnie.  Lol
Fajnie byloby stworzyc własną stronę i ten program by mi się sprzydał - Dziękuje zakonkurs
Mi również się przyda wersja pro . Dziękuję za konkurs Smile
Gdybym miał oryginał nie musiałbym piracić Craze
Gratuluję zwycięzcom, a przegranym życzę sukcesów w kolejnych konkursach.
Poniżej lista 10 zwycięzców.
[attachment=896]

Zwycięzca musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 12.07.2016 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.


Wysyłka kluczy odbędzie się, najpóźniej w przyszły weekend.
Dziękuję za konkurs! Gratuluję wszystkim zwycięzcom! Smile
Gratulacje dla zwycięzców Smile
Gratulacje
Gratulacje dla Wszystkich.
Stron: 1 2