Konkurs Wygraj Website X5 12 Evolution!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Incomedia s.r.l przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Website X5 12 Evolution.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 10 licencji o łącznej wartości 2590 złotych!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Website X5 12 Evolution.
2. Konkurs trwa do 10.07.2016 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 12.07.2016 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Używam wersji darmowej tej aplikacji i bym chciał się dorobić profesjonalnej wersji Website X 5 Evolution . Program jest prosty  prowadzi cię za rączke.
Odpowiedz
#3
Nigdy nie używałem automatów. Chcę spróbować...
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#4
Wcześniej korzystałem z programu WYSIWYG Web Builder, a obecnie szukam jakiejś alternatywy. Dlatego serdeczne podziękowanie za konkurs.
Odpowiedz
#5
Przydała by mi się taka wersja w celu rozszerzenia własnej wiedzy i umiejętności Smile
Czasami fajnie jest obserwować w kodzie końcowym jak się zmienia plik w zależności od wersji programu.
Odpowiedz
#6
Chciałbym wygrać program Website X5 12 Evolution , bo jest prosty w obsłudze i jest dobrym narzędziem, pozwalającym na tworzenie stron internetowych, ale też bloga. Również jest trochę bardziej zaawansowany niż wersja free.
Dziękuję za konkurs!
Odpowiedz
#7
Dlaczego, chciałbym jednej osobie zrobić prezent. Zaczęła zabawę z tworzeniem stron i pomyślałem, żeby miała coś lepszego dla siebie. Zapewne się ucieszy, jeżeli udało by mi sie wygrać ten niezły soft.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Fajny program ze sporymi możliwościami. Myślałem o swojej pierwszej stronie, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać.
Być może wygranie programu byłoby tym istotnym impulsem?  Wink
Dzięki za konkurs. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Może mi się przydać ten program do stworzenia mojej własnej galerii, dlatego biorę udział w konkursie, dziękuję za zorganizowanie konkursu Smile
Odpowiedz
#10
Trzeba by w końcu założyć swoją stronę internetową a ten program na pewno mi pomoże.Dziękuję za konkurs.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#11
Korzystałem z wersji darmowej programu, teraz chciałbym poszerzyć swoja wiedzę korzystając z dodatkowych opcji możliwych do użycia w wersji Evolution.
Dziękuję za organizację konkursu.
Odpowiedz
#12
Dziękuję za konkurs!
Mam zamiar zrobić swoją własną stronę internetową, lecz nie posiadam wystarczających umiejętności. Mam nadzieję, że program ten z jego wszystkimi możliwościami, jeśli wygram, zrobi to zamnie.  Lol
Odpowiedz
#13
Fajnie byloby stworzyc własną stronę i ten program by mi się sprzydał - Dziękuje zakonkurs
Odpowiedz
#14
Mi również się przyda wersja pro . Dziękuję za konkurs Smile

Odpowiedz
#15
Gdybym miał oryginał nie musiałbym piracić Craze
Odpowiedz
#16
Gratuluję zwycięzcom, a przegranym życzę sukcesów w kolejnych konkursach.
Poniżej lista 10 zwycięzców.
   

Zwycięzca musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 12.07.2016 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.


Wysyłka kluczy odbędzie się, najpóźniej w przyszły weekend.
Odpowiedz
#17
Dziękuję za konkurs! Gratuluję wszystkim zwycięzcom! Smile
Odpowiedz
#18
Gratulacje dla zwycięzców Smile
Odpowiedz
#19
Gratulacje
Odpowiedz
#20
Gratulacje dla Wszystkich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości