SafeGroup

Pełna wersja: BitDefender Internet Security na 6 miesięcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lunaticdreams

Dzięki mbm86,koleś własnie szukał czegoś darmowego

No no no ,muszę napisac że
są w moich ulubionych,coraz bardziej rozkręca się ten blog,co do promocji to Bitdefender często daje promo.
nompromo na BitDefendera tam jest najwiecej a produktbardzo dobrySmile
Lunaticdreams a czy nie czasem ty piszesz na programy za darmo legalnie??
Pany kto miał ten program(chyba Zord...),dobry jest ? Trzeba go konfigurować?
Ja miałem i sprawował się dobrze :-) Jeśli masz sieć domową i na każdym kompie go, to z jednego kompa, możesz skanować, aktualizować i neutralizować zagrożenia Grin

O żesz ! Nie działa kod ! Wyskakuje mi komunikat, że klucz jest nie do tego produktu ;/

lunaticdreams

Plati napisał(a):Lunaticdreams a czy nie czasem ty piszesz na programy za darmo legalnie??

GrinGrinGrinGrinGrin
Niestety muszę cię zmartwić to nie ja,wolę czytać niż pisaćTongueTongueTongueWolę pisać na tym forum.
ale wiesz kiedyś maiłem podobny pomysł,i jak to zwykle bywa na pomysle się skończyło.
ja zainstalowałem wczoraj bitdefendera antywirusa na win 7 wszystko działa ale nie jest w pełni kompatybilny
Już sprawdziłem Tongue Kodzik jest do Bitdefender Total Security 2009
To jest kluczyk do DitDefender Total Security a nie Internet SecuritySmile
Czyli dla nas nawet lepiej Grin
a co z tym asquared 4.5? czytaliście to? ja generalnie poszedłem według wskazówek i działa tylko nie wiem czy to do końca legalne...
Hej Smile Zainstalowałem tego Total Security i jestem zdziwiony Grin Nie myślałem, że ma tak niskie zapotrzebowanie na zasoby Smile

Wykorzystuje 23 129k, czyli mniej od avast!, który nie jest taki rozbudowany Smile Czas processora to 47s, czyli więcej od avast! ale i tak jest bardzo lekki jak na Total Security.

Jednym słowem jestem zdumiony jego lekkością Smile
bierni86 napisał(a):a co z tym asquared 4.5? czytaliście to? ja generalnie poszedłem według wskazówek i działa tylko nie wiem czy to do końca legalne...


masz licencje, nie masz pirata.. czy do końca legalnie? to sam musisz ocenić Smile
straight'' art napisał(a):Hej Smile Zainstalowałem tego Total Security i jestem zdziwiony Grin Nie myślałem, że ma tak niskie zapotrzebowanie na zasoby Smile

Wykorzystuje 23 129k, czyli mniej od avast!, który nie jest taki rozbudowany Smile Czas processora to 47s, czyli więcej od avast! ale i tak jest bardzo lekki jak na Total Security.

Jednym słowem jestem zdumiony jego lekkością Smile


A jak z wykrywalnością ?
Jeszcze na niczym nie sprawdzałem Grin
Potestuj na tym co masz tu na forum Smile Chyba że to dla ciebie za mało
No nie za mało Tongue

A dajcie link do CTL, bo nie mogę znaleźć, a chcę sprawdzić skuteczność jego firewalla Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wynik ctl to 140/340...

Ale na automacie Grin I okno BitDefendera na ekranie mi się nie mieści ;D
Stron: 1 2