BitDefender Internet Security na 6 miesięcy
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#2
Dzięki mbm86,koleś własnie szukał czegoś darmowego

No no no ,muszę napisac że
są w moich ulubionych,coraz bardziej rozkręca się ten blog,co do promocji to Bitdefender często daje promo.
Odpowiedz
#3
nompromo na BitDefendera tam jest najwiecej a produktbardzo dobrySmile
Odpowiedz
#4
Lunaticdreams a czy nie czasem ty piszesz na programy za darmo legalnie??
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Pany kto miał ten program(chyba Zord...),dobry jest ? Trzeba go konfigurować?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Ja miałem i sprawował się dobrze :-) Jeśli masz sieć domową i na każdym kompie go, to z jednego kompa, możesz skanować, aktualizować i neutralizować zagrożenia Grin

O żesz ! Nie działa kod ! Wyskakuje mi komunikat, że klucz jest nie do tego produktu ;/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):Lunaticdreams a czy nie czasem ty piszesz na programy za darmo legalnie??

GrinGrinGrinGrinGrin
Niestety muszę cię zmartwić to nie ja,wolę czytać niż pisaćTongueTongueTongueWolę pisać na tym forum.
ale wiesz kiedyś maiłem podobny pomysł,i jak to zwykle bywa na pomysle się skończyło.
Odpowiedz
#8
ja zainstalowałem wczoraj bitdefendera antywirusa na win 7 wszystko działa ale nie jest w pełni kompatybilny
Odpowiedz
#9
Już sprawdziłem Tongue Kodzik jest do Bitdefender Total Security 2009
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
To jest kluczyk do DitDefender Total Security a nie Internet SecuritySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Czyli dla nas nawet lepiej Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
a co z tym asquared 4.5? czytaliście to? ja generalnie poszedłem według wskazówek i działa tylko nie wiem czy to do końca legalne...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#13
Hej Smile Zainstalowałem tego Total Security i jestem zdziwiony Grin Nie myślałem, że ma tak niskie zapotrzebowanie na zasoby Smile

Wykorzystuje 23 129k, czyli mniej od avast!, który nie jest taki rozbudowany Smile Czas processora to 47s, czyli więcej od avast! ale i tak jest bardzo lekki jak na Total Security.

Jednym słowem jestem zdumiony jego lekkością Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#14
bierni86 napisał(a):a co z tym asquared 4.5? czytaliście to? ja generalnie poszedłem według wskazówek i działa tylko nie wiem czy to do końca legalne...


masz licencje, nie masz pirata.. czy do końca legalnie? to sam musisz ocenić Smile
Odpowiedz
#15
straight'' art napisał(a):Hej Smile Zainstalowałem tego Total Security i jestem zdziwiony Grin Nie myślałem, że ma tak niskie zapotrzebowanie na zasoby Smile

Wykorzystuje 23 129k, czyli mniej od avast!, który nie jest taki rozbudowany Smile Czas processora to 47s, czyli więcej od avast! ale i tak jest bardzo lekki jak na Total Security.

Jednym słowem jestem zdumiony jego lekkością Smile


A jak z wykrywalnością ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#16
Jeszcze na niczym nie sprawdzałem Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
Potestuj na tym co masz tu na forum Smile Chyba że to dla ciebie za mało
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#18
No nie za mało Tongue

A dajcie link do CTL, bo nie mogę znaleźć, a chcę sprawdzić skuteczność jego firewalla Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#20
Wynik ctl to 140/340...

Ale na automacie Grin I okno BitDefendera na ekranie mi się nie mieści ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości