SafeGroup

Pełna wersja: Kobiety na forum Aviry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Według ankiety z głównej strony co piąta osoba na naszym forum jest kobietą...
Może tak wreszcie przestaniecie się wygłupiać...i przyznacie się do przynależności do płci pięknej...
No tak męskie nicki a przed ekranamikobity Grin
zbyszek napisał(a):No tak męskie nicki a przed ekranamikobity Grin


ja jestem pewien ze jestem merzczyzna
Kobiety na forum ciekawy i to co 5 osobaeee watpięWink
Jedyną kobietą na tym forum jest phancy Smile A 30% userów określiło się "Niebieskimi".
Plati napisał(a):A 30% userów określiło się "Niebieskimi".

Pewnie smerfy. Tongue Co ciekawe tych "smerfów" jest więcej niż kobiet.

lunaticdreams

GrinGrinGrinGrin
Naprawdę, jedyną? XD
Internet gwarantuje anonimowość, więc bym się nie zdziwiła gdyby jakiś pan okazał się panią Wink
phancy napisał(a):Naprawdę, jedyną? XD
Internet gwarantuje anonimowość, więc bym się nie zdziwiła gdyby jakiś pan okazał się panią Wink


hehehee ciekawe stwierdzenie, ale nie u nas na forum(raczej) heheheWink
Kto wie Wink
A kobiety to się znają w ogóle na komputerach? Smile
znają inaczej by nie użytkowały by ichWink
Z niektórymi, to panowie odpadlibyście w przedbiegach Tongue
Ja tam się nie muszę znać na komputerach, byleby mi działały moje trzy standardowe aplikacje, żebym mogła jakoś egzystować, w końcu jak coś się spieprzy to od czego są uczynni panowie, którzy się znają na rzeczy Tongue
Jedynymi kobietami które znam, a ktore są ekspertkami z dziedziny IT-Security są Phancy i Picasso Smile
To się nazywa wykorzystywanie mądrych umysłów panów<lol2>
Plati napisał(a):Jedynymi kobietami które znam, a ktore są ekspertkami z dziedziny IT-Security są Phancy i Picasso Smile


A nie wliczasz do tego grona nasze stare??Wink
Plati, ja już odpadam w przedbiegach, nie te lata, nie ta ilość wolnego czasu Wink Choć coś tam jeszcze pamiętam.
Phancy widzę,że mieszkasz w Berlinie...jeździłem tam zawsze w styczniu na przeceny...Ku-Damm (Kurfürstendamm)...ta ulica podnosiła miciśnienieSmile
Meir napisał(a):Phancy widzę,że mieszkasz w Berlinie...jeździłem tam zawsze w styczniu na przeceny...Ku-Damm (Kurfürstendamm)...ta ulica podnosiła miciśnienieSmile


Jedz do USA tam taniej duzo taniejWink
Niet, przed chwilką zmieniłam sobie miejsce zamieszkania na aktualniejsze.
Berlin to już zamierzchłe czasy (i połowa rodziny). Kurfürstendamm to jedna z głównych ulic, nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o podnoszenie ciśnienia polecam Katowice i Poznań.

BTW W lipcu też bywają fajne przeceny. Zależy w jakim typie sklepów buszujesz.
LikwidatoR napisał(a):
Meir napisał(a):Phancy widzę,że mieszkasz w Berlinie...jeździłem tam zawsze w styczniu na przeceny...Ku-Damm (Kurfürstendamm)...ta ulica podnosiła miciśnienieSmile


Jedz do USA tam taniej duzo taniejWink


Likwidator ile kosztuje podróż z Wrocka do Berlina a ile do USA?
Bądź poważnySmile
phancy napisał(a):Niet, przed chwilką zmieniłam sobie miejsce zamieszkania na aktualniejsze.
Berlin to już zamierzchłe czasy (i połowa rodziny). Kurfürstendamm to jedna z głównych ulic, nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o podnoszenie ciśnienia polecam Katowice i Poznań.

BTW W lipcu też bywają fajne przeceny. Zależy w jakim typie sklepów buszujesz.


W Lipcu...też bywają fajne przeceny...tylko,że ja mam problemy z odłożeniem kaski 2 razy do rokuSmile

Katowice...byłem,byłem...najbardziej ciśnienie podniósł mi dworzec PKPSmile
Stron: 1 2