Kobiety na forum Aviry
#1
Według ankiety z głównej strony co piąta osoba na naszym forum jest kobietą...
Może tak wreszcie przestaniecie się wygłupiać...i przyznacie się do przynależności do płci pięknej...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
No tak męskie nicki a przed ekranamikobity Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#3
zbyszek napisał(a):No tak męskie nicki a przed ekranamikobity Grin


ja jestem pewien ze jestem merzczyzna
Odpowiedz
#4
Kobiety na forum ciekawy i to co 5 osobaeee watpięWink
Odpowiedz
#5
Jedyną kobietą na tym forum jest phancy Smile A 30% userów określiło się "Niebieskimi".
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):A 30% userów określiło się "Niebieskimi".

Pewnie smerfy. Tongue Co ciekawe tych "smerfów" jest więcej niż kobiet.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
GrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#8
Naprawdę, jedyną? XD
Internet gwarantuje anonimowość, więc bym się nie zdziwiła gdyby jakiś pan okazał się panią Wink
Odpowiedz
#9
phancy napisał(a):Naprawdę, jedyną? XD
Internet gwarantuje anonimowość, więc bym się nie zdziwiła gdyby jakiś pan okazał się panią Wink


hehehee ciekawe stwierdzenie, ale nie u nas na forum(raczej) heheheWink
Odpowiedz
#10
Kto wie Wink
Odpowiedz
#11
A kobiety to się znają w ogóle na komputerach? Smile
Odpowiedz
#12
znają inaczej by nie użytkowały by ichWink
Odpowiedz
#13
Z niektórymi, to panowie odpadlibyście w przedbiegach Tongue
Ja tam się nie muszę znać na komputerach, byleby mi działały moje trzy standardowe aplikacje, żebym mogła jakoś egzystować, w końcu jak coś się spieprzy to od czego są uczynni panowie, którzy się znają na rzeczy Tongue
Odpowiedz
#14
Jedynymi kobietami które znam, a ktore są ekspertkami z dziedziny IT-Security są Phancy i Picasso Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
To się nazywa wykorzystywanie mądrych umysłów panów<lol2>
Plati napisał(a):Jedynymi kobietami które znam, a ktore są ekspertkami z dziedziny IT-Security są Phancy i Picasso Smile


A nie wliczasz do tego grona nasze stare??Wink
Odpowiedz
#16
Plati, ja już odpadam w przedbiegach, nie te lata, nie ta ilość wolnego czasu Wink Choć coś tam jeszcze pamiętam.
Odpowiedz
#17
Phancy widzę,że mieszkasz w Berlinie...jeździłem tam zawsze w styczniu na przeceny...Ku-Damm (Kurfürstendamm)...ta ulica podnosiła miciśnienieSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#18
Meir napisał(a):Phancy widzę,że mieszkasz w Berlinie...jeździłem tam zawsze w styczniu na przeceny...Ku-Damm (Kurfürstendamm)...ta ulica podnosiła miciśnienieSmile


Jedz do USA tam taniej duzo taniejWink
Odpowiedz
#19
Niet, przed chwilką zmieniłam sobie miejsce zamieszkania na aktualniejsze.
Berlin to już zamierzchłe czasy (i połowa rodziny). Kurfürstendamm to jedna z głównych ulic, nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o podnoszenie ciśnienia polecam Katowice i Poznań.

BTW W lipcu też bywają fajne przeceny. Zależy w jakim typie sklepów buszujesz.
Odpowiedz
#20
LikwidatoR napisał(a):
Meir napisał(a):Phancy widzę,że mieszkasz w Berlinie...jeździłem tam zawsze w styczniu na przeceny...Ku-Damm (Kurfürstendamm)...ta ulica podnosiła miciśnienieSmile


Jedz do USA tam taniej duzo taniejWink


Likwidator ile kosztuje podróż z Wrocka do Berlina a ile do USA?
Bądź poważnySmile
phancy napisał(a):Niet, przed chwilką zmieniłam sobie miejsce zamieszkania na aktualniejsze.
Berlin to już zamierzchłe czasy (i połowa rodziny). Kurfürstendamm to jedna z głównych ulic, nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o podnoszenie ciśnienia polecam Katowice i Poznań.

BTW W lipcu też bywają fajne przeceny. Zależy w jakim typie sklepów buszujesz.


W Lipcu...też bywają fajne przeceny...tylko,że ja mam problemy z odłożeniem kaski 2 razy do rokuSmile

Katowice...byłem,byłem...najbardziej ciśnienie podniósł mi dworzec PKPSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości