SafeGroup

Pełna wersja: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

adam_993

Niestety, nowa wersja Avirki powoduje u mnie bluescreeny Sad. Dlaczego to Ona? Bo najpierw jest wpis Aviry a potem Save Dump. Sprawdzałem debuggerem - sterownik Aviry. Tak więc co radzicie? Najchętniej po polsku, zużycie zasobów na rozsądnym poziomie, z niezłą wykrywalnością. Avast odpada, trochę przycina, zwłaszcza przy aktualizacji. Co polecacie?
avg jedynie zostaje Tongue

adam_993

Też się zastanawiałem. Jest fajne promo w sieci na AVG IS, więc z IP. A zaporę można nie instalować. Szkoda że nie ma super wykrywalności.
jak nie avg
zrób beckup danych np Acronisem
potem formacik i instalacja Aviry

adam_993

Sęk w tym, że format był... jakiś konflikt jest.
MKS Vir 2009Tongue

Jurek

adam_993 napisał(a):Niestety, nowa wersja Avirki powoduje u mnie bluescreeny Sad. Dlaczego to Ona? Bo najpierw jest wpis Aviry a potem Save Dump. Sprawdzałem debuggerem - sterownik Aviry. Tak więc co radzicie? Najchętniej po polsku, zużycie zasobów na rozsądnym poziomie, z niezłą wykrywalnością. Avast odpada, trochę przycina, zwłaszcza przy aktualizacji. Co polecacie?


Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin
Jurek napisał(a):Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Spójrz na tytuł tematu Tongue Jeśli koniecznie ma być darmowy to wyboru nie ma - AVG.

Jurek

Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Spójrz na tytuł tematu Tongue Jeśli koniecznie ma być darmowy to wyboru nie ma - AVG.


Przeczytałem tytuł tematu. DW i GW to są programy antywirusowe w szerokim tego słowa znaczeniu Wink
Jak to nie ma?
Przeciez jest tyle dobrych darmowych AV.
Jasne, całe mnóstwo.
No... Własnie widzę,po ilości propozycji
Wybierz co z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Pc Tools slaby, clamAv tez nie wysokich lotow, sprobuj chinskiego Risinga ten pakiet mnie ciekawi robiapostepyWink
jedynie to RISING i AVG dość przyzwoite antyvirusy ale AVG nie ma ochrony stronale darmowa avira też nie ma
wiec Rising chinski produkt nie kojazyc z zabawkami chinskimi moze bedzie lepiejSmile robia chlopaki postepy trzeba dac szanse Smile
pierwsze wersje były słabe ale który producent wypuszczając pierwszy raz swój produkt podbija rynek?No może jak ktoś jedzie na gotowcu.A teraz ich produkty są przyzwoite
Tak, dlatego Adam powinienzainstalowac Rising jak bezplatny program , dosc skuteczny , nie ma probemow z aktualizacjaminawet zcesciej wypuszczaja od Aviry wchozdac na strone AV-test w zakladke Statistics. Pc tools jest gorszy widac w etstach VB 100 wiecej pzrepuszczaa reszta nie ma co wpsiminac, AVg ma tylko minus taki , z enie ma ochrony www ni skanowanie rootkitow ale skutecznosc jest przyzwoita Smile
Ja mam licencję na rok na Rising Internet Security z lipcowego PC Formata i sobie leży na półce i się kurzy Tongue

adam_993

No ja tylko mam płytkę z Risingiem, bez gazetki. Więc nie wiem jak zarejestrować.
Na razie mam AVG IS ale bez antyspama i firewalla ale z Identity Protection. Trochę RAMu bierze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11