Wybór antywirusa, niestety nie Avirę.
#1
Niestety, nowa wersja Avirki powoduje u mnie bluescreeny Sad. Dlaczego to Ona? Bo najpierw jest wpis Aviry a potem Save Dump. Sprawdzałem debuggerem - sterownik Aviry. Tak więc co radzicie? Najchętniej po polsku, zużycie zasobów na rozsądnym poziomie, z niezłą wykrywalnością. Avast odpada, trochę przycina, zwłaszcza przy aktualizacji. Co polecacie?
Odpowiedz
#2
avg jedynie zostaje Tongue
Odpowiedz
#3
Też się zastanawiałem. Jest fajne promo w sieci na AVG IS, więc z IP. A zaporę można nie instalować. Szkoda że nie ma super wykrywalności.
Odpowiedz
#4
jak nie avg
zrób beckup danych np Acronisem
potem formacik i instalacja Aviry
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Sęk w tym, że format był... jakiś konflikt jest.
Odpowiedz
#6
MKS Vir 2009Tongue
Odpowiedz
#7
adam_993 napisał(a):Niestety, nowa wersja Avirki powoduje u mnie bluescreeny Sad. Dlaczego to Ona? Bo najpierw jest wpis Aviry a potem Save Dump. Sprawdzałem debuggerem - sterownik Aviry. Tak więc co radzicie? Najchętniej po polsku, zużycie zasobów na rozsądnym poziomie, z niezłą wykrywalnością. Avast odpada, trochę przycina, zwłaszcza przy aktualizacji. Co polecacie?


Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Spójrz na tytuł tematu Tongue Jeśli koniecznie ma być darmowy to wyboru nie ma - AVG.
Odpowiedz
#9
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Spójrz na tytuł tematu Tongue Jeśli koniecznie ma być darmowy to wyboru nie ma - AVG.


Przeczytałem tytuł tematu. DW i GW to są programy antywirusowe w szerokim tego słowa znaczeniu Wink
Odpowiedz
#10
Jak to nie ma?
Przeciez jest tyle dobrych darmowych AV.
Odpowiedz
#11
Jasne, całe mnóstwo.
Odpowiedz
#12
No... Własnie widzę,po ilości propozycji
Odpowiedz
#13
Wybierz co z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#14
Pc Tools slaby, clamAv tez nie wysokich lotow, sprobuj chinskiego Risinga ten pakiet mnie ciekawi robiapostepyWink
Odpowiedz
#15
jedynie to RISING i AVG dość przyzwoite antyvirusy ale AVG nie ma ochrony stronale darmowa avira też nie ma
Odpowiedz
#16
wiec Rising chinski produkt nie kojazyc z zabawkami chinskimi moze bedzie lepiejSmile robia chlopaki postepy trzeba dac szanse Smile
Odpowiedz
#17
pierwsze wersje były słabe ale który producent wypuszczając pierwszy raz swój produkt podbija rynek?No może jak ktoś jedzie na gotowcu.A teraz ich produkty są przyzwoite
Odpowiedz
#18
Tak, dlatego Adam powinienzainstalowac Rising jak bezplatny program , dosc skuteczny , nie ma probemow z aktualizacjaminawet zcesciej wypuszczaja od Aviry wchozdac na strone AV-test w zakladke Statistics. Pc tools jest gorszy widac w etstach VB 100 wiecej pzrepuszczaa reszta nie ma co wpsiminac, AVg ma tylko minus taki , z enie ma ochrony www ni skanowanie rootkitow ale skutecznosc jest przyzwoita Smile
Odpowiedz
#19
Ja mam licencję na rok na Rising Internet Security z lipcowego PC Formata i sobie leży na półce i się kurzy Tongue
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#20
No ja tylko mam płytkę z Risingiem, bez gazetki. Więc nie wiem jak zarejestrować.
Na razie mam AVG IS ale bez antyspama i firewalla ale z Identity Protection. Trochę RAMu bierze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości