SafeGroup
Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. (/thread-1191.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - adam_993 - 16.08.2009

Niestety, nowa wersja Avirki powoduje u mnie bluescreeny Sad. Dlaczego to Ona? Bo najpierw jest wpis Aviry a potem Save Dump. Sprawdzałem debuggerem - sterownik Aviry. Tak więc co radzicie? Najchętniej po polsku, zużycie zasobów na rozsądnym poziomie, z niezłą wykrywalnością. Avast odpada, trochę przycina, zwłaszcza przy aktualizacji. Co polecacie?


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - zord - 16.08.2009

avg jedynie zostaje Tongue


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - adam_993 - 16.08.2009

Też się zastanawiałem. Jest fajne promo w sieci na AVG IS, więc z IP. A zaporę można nie instalować. Szkoda że nie ma super wykrywalności.


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - polak900 - 16.08.2009

jak nie avg
zrób beckup danych np Acronisem
potem formacik i instalacja Aviry


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - adam_993 - 16.08.2009

Sęk w tym, że format był... jakiś konflikt jest.


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - LikwidatoR - 16.08.2009

MKS Vir 2009Tongue


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Jurek - 16.08.2009

adam_993 napisał(a):Niestety, nowa wersja Avirki powoduje u mnie bluescreeny Sad. Dlaczego to Ona? Bo najpierw jest wpis Aviry a potem Save Dump. Sprawdzałem debuggerem - sterownik Aviry. Tak więc co radzicie? Najchętniej po polsku, zużycie zasobów na rozsądnym poziomie, z niezłą wykrywalnością. Avast odpada, trochę przycina, zwłaszcza przy aktualizacji. Co polecacie?


Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Pablosss - 16.08.2009

Jurek napisał(a):Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Spójrz na tytuł tematu Tongue Jeśli koniecznie ma być darmowy to wyboru nie ma - AVG.


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Jurek - 16.08.2009

Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Po polsku DefenseWall a po angielsku za free, GeSWall Freeware Grin


Spójrz na tytuł tematu Tongue Jeśli koniecznie ma być darmowy to wyboru nie ma - AVG.


Przeczytałem tytuł tematu. DW i GW to są programy antywirusowe w szerokim tego słowa znaczeniu Wink


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - zbycho - 16.08.2009

Jak to nie ma?
Przeciez jest tyle dobrych darmowych AV.


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Pablosss - 16.08.2009

Jasne, całe mnóstwo.


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - zbycho - 16.08.2009

No... Własnie widzę,po ilości propozycji


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Serafin - 16.08.2009

Wybierz co z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - LikwidatoR - 17.08.2009

Pc Tools slaby, clamAv tez nie wysokich lotow, sprobuj chinskiego Risinga ten pakiet mnie ciekawi robiapostepyWink


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Dozamet1 - 17.08.2009

jedynie to RISING i AVG dość przyzwoite antyvirusy ale AVG nie ma ochrony stronale darmowa avira też nie ma


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - LikwidatoR - 17.08.2009

wiec Rising chinski produkt nie kojazyc z zabawkami chinskimi moze bedzie lepiejSmile robia chlopaki postepy trzeba dac szanse Smile


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - Dozamet1 - 17.08.2009

pierwsze wersje były słabe ale który producent wypuszczając pierwszy raz swój produkt podbija rynek?No może jak ktoś jedzie na gotowcu.A teraz ich produkty są przyzwoite


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - LikwidatoR - 17.08.2009

Tak, dlatego Adam powinienzainstalowac Rising jak bezplatny program , dosc skuteczny , nie ma probemow z aktualizacjaminawet zcesciej wypuszczaja od Aviry wchozdac na strone AV-test w zakladke Statistics. Pc tools jest gorszy widac w etstach VB 100 wiecej pzrepuszczaa reszta nie ma co wpsiminac, AVg ma tylko minus taki , z enie ma ochrony www ni skanowanie rootkitow ale skutecznosc jest przyzwoita Smile


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - mbm86 - 17.08.2009

Ja mam licencję na rok na Rising Internet Security z lipcowego PC Formata i sobie leży na półce i się kurzy Tongue


Re: Wybór antywirusa, niestety nie Avirę. - adam_993 - 17.08.2009

No ja tylko mam płytkę z Risingiem, bez gazetki. Więc nie wiem jak zarejestrować.
Na razie mam AVG IS ale bez antyspama i firewalla ale z Identity Protection. Trochę RAMu bierze.