SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Ashampoo WinOptimizer 19!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo WinOptimizer 19.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji, 10 stanowiskowych o łącznej wartości 599 złotych!

[Obrazek: webcontent-ashampoo-winoptimizer-19-submitscreen.png]
Zasady konkursu:


1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo WinOptimizer 19.
2. Konkurs trwa do 19.06.2021 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 21.06.2021 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.



* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
chciałbym wygrać Ashampoo WinOptimizer 19 ponieważ wg mnie jest najlepszy program do optymalizacji i defragmentacji.
Bardzo dobry program dlatego biorę udział w konkursie. Smile
Chciałbym ten program by mieć jeden skuteczny i bezpieczny program do zarządzania systemem i by robił to po ustawieniu automatycznie.
Nie będę pisał o zaletach tego programu, używam wersji 17. Od kilkunastu lat programy ashampoo mają miejsce na moim kompie począwszy od firewalla. Także nowa wersja na pewno będzie dobrze spożytkowana.
Dziękuje Mikołaj za zorganizowanie promocji i możliwość wzięcia w niej udziału . Chce wygrać Ashampoo WinOptimizer 19 .. bo to najlepszy optymalizator i narzędzie do utrzymnia systemu w czystości ... [Podoba mi się, że Ashampoo Winoptimizer 19 ma wszystkie narzędzia optymalizacyjne, które są często pomijane/nieznane przez wielu, takie jak Registry Optimizer (defragmentacja rejestru), Inspektor HDD, Disk Doctor itp., a także posiada wszystkie ogólne narzędzia do czyszczenia, takie jak usuwanie śladów przeglądarki, Windows Usuwanie plików tymczasowych itp... Więc dziękuję za zorganizowanie tego wspaniałego konkursu i mam nadzieję, że wygram licencję.
Bardzo chciałabym wygrać Ashampoo WinOptimizer 19, bo obok Ccleanera to jeden z moich ulubionych programów do optymalizacji systemu, zwłaszcza poprzez usuwanie plików tymczasowych i błędnych wpisów z rejestru. Mam do niego zaufanie, to jeden z niewielu softów, które mogłabym polecić. Mikołaj bardzo dziękuję Ci i Ashampoo za zorganizowanie tego konkursu. Smile
Ashampoo ma całkiem dobre softy (korzystam z Burning Studio), więc z chęcią wypróbuję inny, żeby porównać z podobnymi czyścicielami i zobaczyć jakie moduły posiada.
Witam

Gratuluję zwycięzcom, poniżej lista szczęśliwców:

[Obrazek: 17yjxre.png]

Po odbiór licencji można się zgłaszać do północy dnia 2021-06-27 czyli do niedzieli. Wszelkie inne pytania proszę zadawać Mikołajowi.

Pozdrawiam Tachion
Wielkie dzięki i gratulacje dla pozostałych zwycięzców
Bardzo dziękuję za zorganizowanie tego konkursu i gratuluję pozostałych zwycięzcom. Smile
Dzięki i pozdrawiam Smile
Panowie o co chodzi !!!!
Napisałem 23.06.2021 do Mikołaja oraz Tahiona na PM po odbiór nagrody do tej pory cisza Sad.Proszę o odpowiedz osób odpowiedzialnych za konkurs.
Spokojnie panowie wszystko jest Smile przecież napisałem że do niedzieli można się zgłaszać. A dlatego tak ponieważ Mikołaj ma delegację i w niedzielę - czyli jutro już będzie dostępny. Ja też niekiedy nie wchodzę na stronę i nie czytam wszystkiego (brak czasu).
Już wróciłem. Rozpoczynam wysyłkę, kluczy do szczęśliwców. Smile
Potwierdzam, klucze do wszystkich zainteresowanych zostały rozesłane. Smile
Dziękuje za klucz
Bardzo dziękuję za klucz Smile
Bardzo dziękuję za otrzymany klucz. Smile