SafeGroup

Pełna wersja: PC Tools Frewall Plus 6 - nowa wersja stabilna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Niedawno gdzieś tu wspomniałem o wersji beta zapory PC Tools oznaczonej numerem 6. Od wczoraj oficjalnie już istnieje wersja 6 jako stabilna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Najważniejsze funkcje programu PC Tools Firewall Plus:
* Ukrywa komputer przed hackerami działającymi w Internecie.
* Zapewnia precyzyjną kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.
* Łatwa obsługa: program zaprojektowany z myślą i o specjalistach, i o nowicjuszach
* Zaawansowane reguły chroniące komputer przed najbardziej znanymi atakami
* Umożliwia opcjonalne zabezpieczenie reguł i ustawień hasłem.
* I najważniejsze jest darmowy - bez kruczków, haczyków, ograniczeń funkcjonalnych czy czasowych.
Ale jak wiadomo pełną i skuteczną ochronę zapewnia w połączeniu z programem Spyware Doctor.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Byle nie bylo problemow z niektorymi programami i systemem po zainstalowaniutego Pc TOLLSA. Probowal ktos ta 6??
Ja nie próbowałem i nie spróbuję Smile
może wynik w matousecu im się podniesieGrin
O wersji beta czytałem gdzieś opinię, że lepszy niż OA...ale nie sprawdzałem Smile Znalazłem wykaz zmian (na stronie producenta się nie doszukałem)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i opinie na Wildersach...dość pozytywne reakcje na nową wersję

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lepszy niz OA to musieli by milowy krok wykonac do przoduSmile

Jurek

LikwidatoR napisał(a):Lepszy niz OA to musieli by milowy krok wykonac do przoduSmile


Szlagier tygodnia GrinGrinGrin
ichito napisał(a):O wersji beta czytałem gdzieś opinię, że lepszy niż OA...ale nie sprawdzałem Smile


To jak znajdziesz tę opinię to podrzuć linka. Chętnie poczytam i się pośmieję z tych bzdur. Ciekawe kto jest ich autorem. Może nowy PC Tools jest jeszcze lepszy niż płatny OA
lol
Najpierw musieli by poprawic kontabilnosc z systemem i programami bo robi konflikty dosc czesto, skutecznosc, obciazenie swoja drogaSmile
Panowie a ktoś to testował?, bo być może jest lepszy od darmowego OA, ostatecznie to nowa gałąź, więc poczekajmy na profesjonalne testy a wtedy będziemy mądrzejsi.

No ale ja mam sentyment do tej zapory, miałem ją kilka lat i nigdy nie sprawiała mi kłopotów.
ja właśnie testujeSmile na razie stabilnie działa
prosta jak konstrukcja cepa ta zapora
lepszy od OASmile wolne żarty nie ma przecież np Hipsa pctools
zobaczymy za parę dni

p!otr@$

OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito
polak900 napisał(a):
p!otr@$ napisał(a):OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito


bez komentarza


jak wyżej

Gnome
O ile mnie pamięć nie myli to masz przecież płatną wersję OA z promocji na GAOTD więc po co ci takie wynalazki jak PC Tools ? Smile
p!otr@$ napisał(a):OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito


masz jakis dowod na to bo wierzyc mi sie zbytnio nie chceSmile
po kilku restartach paru ustawieniach jeststabilnie i mało zasobów zjada około 10 mega
Uruchomiłem 3 wirusy z MBAM zatrzymał jednego, informacja była mało zrozumiała raczej użytkownik nie jest w stanie domyślić się , że plik , który jest blokowany to malware,resztę wpuścił i o nic nie zapytał .
VenomX napisał(a):Uruchomiłem 3 wirusy z MBAM zatrzymał jednego, informacja była mało zrozumiała raczej użytkownik nie jest w stanie domyślić się , że plik , który jest blokowany to malware,resztę wpuścił i o nic nie zapytał .


więc kiszka
Firewall ostrzega że "szkodliwy" proces chce uzyskąc dostęp. Tak było przynajmniej w v5.

p!otr@$

polak900 napisał(a):
p!otr@$ napisał(a):OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito


bez komentarza


jak bez komentarza? to że większosć userów ma routery to myslą że ich porty są zamknięte, proponuje nie stosowac firewalla a efekt w testach ten sam PC flank itp. OA ma porty 80 i 445 otwarte, procesy punbustera do gryniema reguł bo ich nie wykrywa chodzi o połączenia.
Dobra zapora dla amatora, dla mnie mało konfiguralna .
Stron: 1 2 3