SafeGroup

Pełna wersja: ArcaVir 2010 beta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ktoś zamierza przetestować tę nową wersję Grin?
hhahahaha kto bedzie robił za kamikadze. W sumie strach finalna wersje Arcavira instalowac a co dopiero betaGrin
no ja się odważyłem zainstalować to i powiem że zapora w końcu sie pyta i to o każdy port.Skan bardzo szybki
Więc panowie wreszcie chycili siędo robotySmile
może coś poprawią, testuj jakby nie było to nasz rodzimy wyrób

Jurek

Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ktoś zamierza przetestować tę nową wersję Grin?


Ja dziękuję postoję!
Mogę dać komuś seriala, który ważny jest jeszcze pół roku Grin. Trzeba będzie jednak zainstalować najpierw ArcaVir 2007 a potem na niego 2010.
Dozamet można zainstalować ten wyrób polskiej myśli technicznej bez FW? Jeśli tak to chętnie się nim pobawię Smile
tak można bo podczas instalacji jak da się na instalację nie standardową
Dzięki. W takim razie już ściągam to cudo Smile

EDIT:

Instalacja zakończyła się niepowodzeniem. Zastanawiam się czy to przypadkiem GW nie jest temu winne.

Jurek

Pablosss napisał(a):Instalacja zakończyła się niepowodzeniem.


Ten pakiet Pablosss, to jedno wielkie niepowodzenie Grin
Pablosss napisał(a):Dzięki. W takim razie już ściągam to cudo Smile

EDIT:

Instalacja zakończyła się niepowodzeniem. Zastanawiam się czy to przypadkiem GW nie jest temu winne.

Nie zastanawiaj się - weź to za pewnik.
Ludzie - jeśli to nowe coś będzie choćby tylko "dobre" to kupię trzy licencje, pomimo, że mam inne programy, bardzo dobre i ważne do 2012 roku
Jurek napisał(a):Ten pakiet Pablosss, to jedno wielkie niepowodzenie Grin


Ładnie oceniać coś co jeszcze nie wyszło na rynek i jest dopiero w fazie beta? Grin

Jurek

asg napisał(a):Ludzie - jeśli to nowe coś będzie choćby tylko "dobre" to kupię trzy licencje, pomimo, że mam inne programy, bardzo dobre i ważne do 2012 roku


Twój patriotyzm Asg mnie poruszył Grin
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Ten pakiet Pablosss, to jedno wielkie niepowodzenie Grin


Ładnie oceniać coś co jeszcze nie wyszło na rynek i jest dopiero w fazie beta? Grin


Testowałem wersje 2007/2008 i 2009. Nie przypuszczam aby nastąpił jakiś przełom. Wolałbym się jednak mylić, tym bardziej, że to polska firma.
Jeśli program zmieniłby się, lepsze działanie, dużo lepsza wykrywalność to czemu nie miałbym używać nowego ARCAVIRA 2010, zważywszy na to co jest napisane tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

O tym czy będzie dużo lepsza wykrywalność będzie można się przekonać jeżeli ArcaVir będzie wystawiany w testach.

Sam też mam jeszcze tę licencję od telekomuny jednak jak na razie nie zanosi się żebym zmienił mój zestaw co to podobno na ponad 99% zapewnia mi bezpieczeństwo Wink.
Cytat:
Wśród tych najważniejszych wymienić należy całkowicie nowy moduł firewalla - łatwy do skonfigurowania i zawierający technologię Stealth pozwalającą na ukrywanie protokołów TCP/IP, a także mechanizm Molecule wspomagający tworzenie rozwiniętych baz wirusów poprzez analizę systemu użytkownika pod kątem występowania nieznanego, potencjalnie szkodliwego oprogramowania z wykorzystaniem mechanizmów heurystyczno- prewencyjnych .


Czyli... będzie HIPS?
To bedzie czarny konproduktow bezpieczenstwa i to nasz rodzimy GrinGrin
Oby bo jak na razie posucha na domowym podwórku.
Może i jestem samobójcą Grin
I jak pierwsze wrażenia? Smile
Stron: 1 2