ArcaVir 2010 beta
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ktoś zamierza przetestować tę nową wersję Grin?
Odpowiedz
#2
hhahahaha kto bedzie robił za kamikadze. W sumie strach finalna wersje Arcavira instalowac a co dopiero betaGrin
Odpowiedz
#3
no ja się odważyłem zainstalować to i powiem że zapora w końcu sie pyta i to o każdy port.Skan bardzo szybki
Odpowiedz
#4
Więc panowie wreszcie chycili siędo robotySmile
Odpowiedz
#5
może coś poprawią, testuj jakby nie było to nasz rodzimy wyrób
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ktoś zamierza przetestować tę nową wersję Grin?


Ja dziękuję postoję!
Mogę dać komuś seriala, który ważny jest jeszcze pół roku Grin. Trzeba będzie jednak zainstalować najpierw ArcaVir 2007 a potem na niego 2010.
Odpowiedz
#7
Dozamet można zainstalować ten wyrób polskiej myśli technicznej bez FW? Jeśli tak to chętnie się nim pobawię Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#8
tak można bo podczas instalacji jak da się na instalację nie standardową
Odpowiedz
#9
Dzięki. W takim razie już ściągam to cudo Smile

EDIT:

Instalacja zakończyła się niepowodzeniem. Zastanawiam się czy to przypadkiem GW nie jest temu winne.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#10
Pablosss napisał(a):Instalacja zakończyła się niepowodzeniem.


Ten pakiet Pablosss, to jedno wielkie niepowodzenie Grin
Odpowiedz
#11
Pablosss napisał(a):Dzięki. W takim razie już ściągam to cudo Smile

EDIT:

Instalacja zakończyła się niepowodzeniem. Zastanawiam się czy to przypadkiem GW nie jest temu winne.

Nie zastanawiaj się - weź to za pewnik.
Ludzie - jeśli to nowe coś będzie choćby tylko "dobre" to kupię trzy licencje, pomimo, że mam inne programy, bardzo dobre i ważne do 2012 roku
Odpowiedz
#12
Jurek napisał(a):Ten pakiet Pablosss, to jedno wielkie niepowodzenie Grin


Ładnie oceniać coś co jeszcze nie wyszło na rynek i jest dopiero w fazie beta? Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#13
asg napisał(a):Ludzie - jeśli to nowe coś będzie choćby tylko "dobre" to kupię trzy licencje, pomimo, że mam inne programy, bardzo dobre i ważne do 2012 roku


Twój patriotyzm Asg mnie poruszył Grin
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Ten pakiet Pablosss, to jedno wielkie niepowodzenie Grin


Ładnie oceniać coś co jeszcze nie wyszło na rynek i jest dopiero w fazie beta? Grin


Testowałem wersje 2007/2008 i 2009. Nie przypuszczam aby nastąpił jakiś przełom. Wolałbym się jednak mylić, tym bardziej, że to polska firma.
Odpowiedz
#14
Jeśli program zmieniłby się, lepsze działanie, dużo lepsza wykrywalność to czemu nie miałbym używać nowego ARCAVIRA 2010, zważywszy na to co jest napisane tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
O tym czy będzie dużo lepsza wykrywalność będzie można się przekonać jeżeli ArcaVir będzie wystawiany w testach.

Sam też mam jeszcze tę licencję od telekomuny jednak jak na razie nie zanosi się żebym zmienił mój zestaw co to podobno na ponad 99% zapewnia mi bezpieczeństwo Wink.
Odpowiedz
#16
Cytat:
Wśród tych najważniejszych wymienić należy całkowicie nowy moduł firewalla - łatwy do skonfigurowania i zawierający technologię Stealth pozwalającą na ukrywanie protokołów TCP/IP, a także mechanizm Molecule wspomagający tworzenie rozwiniętych baz wirusów poprzez analizę systemu użytkownika pod kątem występowania nieznanego, potencjalnie szkodliwego oprogramowania z wykorzystaniem mechanizmów heurystyczno- prewencyjnych .


Czyli... będzie HIPS?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
To bedzie czarny konproduktow bezpieczenstwa i to nasz rodzimy GrinGrin
Odpowiedz
#18
Oby bo jak na razie posucha na domowym podwórku.
Odpowiedz
#19
Może i jestem samobójcą Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#20
I jak pierwsze wrażenia? Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości