SafeGroup

Pełna wersja: Norton Ghost 15 - hit czy kicha?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Na dobrychprogramach (między innymi) możemy przeczytać o nowej wersji Norton Ghosta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Teraz się zastanawiam, ile będzie to kosztowało... moim zdaniem niemalże każdy koszt byłby zbyt duży. Dlaczego? Już od dawien dawien dawna, program ten osiągnął wszystko, co jest w nim naprawdę potrzebne. Obecnie z każdym wydaniem dodaje się tylko kosmetyczne poprawki, mówi się że program jest zgodny z najnowszymi systemami i... to wszystko.
Moim zdaniem trochę za mało, jak na nowy produkt.
Mam zainstalowanego Nortona Ghosta, lecz jeszcze się nie przydałSmile
ja uzywam tylko Hirens boot cd, tam jest ghost 9 czy 11 i lepszego nie potrzeba Smile

Konto usunięte

Ja tam wolę Acronisa, ale ghost z hirens boot również się przydaje (w ogóle jak cała ta płytka).
Jesli mialbym do wyboru za te cene, wolalbym troche doplacic i wybrac ShadowProtect Desktop - jeden z najszybszychi niezawodnych programow do robienia image backupow na rynku.
Ja mam 14, parę razy się przydał, ale prawdę powiedziawszy gdybym go nie wygrał to bym nigdy go nie kupił, pewnie wybrałbym Acronisca albo Paragona.
wczoraj sobie zainstalowałem polską wersje 15 ale troche się pobawiłem i wywaliłem bo nie było u mnie nigdzie miejsca żeby kopie zrobić Tongue
ale tak ogólnie program fajny np funkcja robienie backupu z działającego systemu a nie jak w większości tego typu rozwiązań z płyty bootowalnej