SafeGroup

Pełna wersja: COMODO Time Machine 2.4.125818.154 wersja final
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

lunaticdreams

COMODO Time Machine 2.4.125818.154 wersja Final wydana
wreszcie wydali wersję final

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No w końcu i do tego jeszcze za darmo, niedługo te Paragony i cała reszta zbankrutują
a jak zrobić ten obraz?

lunaticdreams

Działa rewelacyjnie,jeśli ktoś miał wczesniej zainstalowaną RC2 to można aktualizowac poprzez UPdate
tu się snapshoty robi

Program ISR
nadal mi nie działa nic nie poprawili od wersji beta program też co najmniej dziwny instalacja tylko po chinsku i angielsku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

no tak snapshoty.To jak je się robi?
A jak wygląda sprawa z przywracaniem tych snapshotów ? Jest to z poziomu windowsa czy jak ?

lunaticdreams

możesz z poziomu windowsa i możesz przed załadowniem się systemu,jak ci system padnie to podczas włączania kompa naciskasz home i wybierasz snapshot.przywracanie trwa 20sekund,utworzenie snapshota do 5 sekund
przed ładowniem systemu pojawia się logo comodo i tam klikasz home i wybierasz snapshot,można wywalić to logo .
Dzięki lunatic. Zaraz przetestuje to cudo Smile
CTM nie współpracuje z SD. Podczas instalacji programu CTM wywala komunikat by usunąć SD aby zainstalować CTM. Szkoda...

lunaticdreams

szkoda szkoda
Instalacja szybka i co najważniejsze bez problemu tak jak to miało miejsce przy becie.Snapshot zrobiony w dosłownie 3sekundy.Poużywam i zobaczę ale jak na razie wszystko pięknie śmiga
ignatiusdorn napisał(a):No w końcu i do tego jeszcze za darmo, niedługo te Paragony i cała reszta zbankrutują


Nie chwal dnia przed zachodem słońcaWink

adam_993

I tak pewnie się u mnie spruje o ext4.

lunaticdreams

u mnie działa rewelacyjnie.
Szkoda tylko że nie trybiz SD.
ciekawy programik możliwe że zainstaluje i się pobawię

lunaticdreams

dla zainteresowanych dodam że w przypadku przywracania snapshotu można wykluczać niektóre programy z cofnięcia,Także jest opcja recover która służy do odzyskiwania poszczególnych danych z snapshotu
Po tym co RC2 narobił na mojej Viscie daruje sobie. ale chetnie poczytam jak sie u was sprawuje

lunaticdreams

u mnie jest git jutro będę gotestował na 7
lunaticdreams napisał(a):u mnie jest git jutro będę gotestował na 7


lunatic daj znać jak testy tego pakietu na win 7
Stron: 1 2 3 4 5