SafeGroup

Pełna wersja: Jaką mysz polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Właśnie padła mi mysz.
Zawsze miałem myszy pod PS2,ale zastanawiam się czy nie wziąśćpod USB.Czy są jakieś różnice? Jaką wziąść lepiej?zalety, wady myszy USB.
Chodzi o zwykłą mysz przewodową .
Pozdro.
Mogę z czystym sumieniem polecić myszki Logitecha...nie te wypasione po kilka stówek, ale już za ok.80 złotych kupisz prostą, trwałą i funkcjonalną myszkę. Miałem myszki A4Tech-a i inne "techy", ale przekonałem się, że im prostsze tym lepsze, a marka Logitecha to zapewnia. To myszka, którą zamoczysz, pukniesz o coś, czasem gdzieś upadnie...i się nie rozpadnie Smile
Ja używam od 5 lat Microsoft.
Jedną do komputera stacjonarnego, drugą do notebooka.
Działają sprawnie, bez żadnych problemów.
Ja mam myszkę A4 Tech model X-750F czarna . Kosztowała mnie75zł. Bardzo przyjemna, ładna myszka, wytrzymała. Możliwość ustawianiaDPIna kilka poziomów do 2500. Trybdo gry potrójny strzał , jestwszechstronna i nie skomplikowana. Oczywiście przewodowa z sensorem laserowym chodźnie wiem czy nie lepszyoptycznym. Jak masz kasę to kupiłbym fajnego Razera( może być deathadder), świetne myszki i miłe dla oka, tylko kosztują teżSmile
Oto specyfika A4Techa X-750F

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie jest jakaś nowa, mam ją2 lata, ale się sprawdza . Nie droga a pełna zaletSmile
Zgadzam się z Tobą.Miałem kiedyś A4Tech i nigdy już nie kupję,teraz właśnie padł mi Logitech ale miałem go bardzo długo i po tym co przeszedł to dawno nie powinien już działać ( a był to jeden z najtańszych modeli)
Kupie właśnie Logitecha lub Microsoft tylko jak w pierwszym poście PS2 czy USB.
Ja bym wziął PS2, ten USB może się zawsze przydać do innych celów.
Portów USB napewno mi nie braknie tak że to nie problem.Chodzi mi o to czy podłączenie przez USB ma jakieś zalety w stosunku do PS2.
LikwidatoR za bardzo to kasy nie mam by szaleć tak że drogie nie wchodzą w gre.
pozdro.

aido Czy podłącze przez USB czy PS2 to i tak kabel będzie.
royter napisał(a):Portów USB napewno mi nie braknie tak że to nie problem.Chodzi mi o to czy podłączenie przez USB ma jakieś zalety w stosunku do PS2.
LikwidatoR za bardzo to kasy nie mam by szaleć tak że drogie nie wchodzą w gre.
pozdro.


Na pewno nie masz niepotrzebnych kabli i ograniczonego pola działania myszy.
Zapomniałeś powiedzieć do jakiej koty i do czego ma ci służyć owa myszka...
Gry ,internet,generalnie do wszystkiego poza zastosowaniami profesjonalnymi.
A może jeszcze byś kwotę podał jaką max możesz wydać na nowego gryzonia...
Chodzi mi tylko który standart do myszy jest lepszy PS2 czy USB.
Pozdro.
Jeśli tylko o to chodzi to google ci pomoże....

Apocalypse

Różnicy w działaniu między usb a PS/2 nie ma żadnej i tak dają przełącznik na PS/2 jakbyś nie chciał na usb. Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo tanią mysz optyczną Logitech RX 250. Mam ją w robocie i naprawdę tak dobrej, czułej i wygodnej myszki to dawno nie miałem.
Najlepiej jakbyś się wybrał do saturna albo media i sam sobie wybrał jak ci się podoba i jak leży.
Mysz klasy RX250 miałem bo to jedne z najtańszych ale nie mogłem złego słowa o niej powiedzieć.
Już sam nie wiem czy nie zaszaleć i mieć spokój na kilka lat (mowa tu o Razer Salmosa ) u mnie 119zł. (trochę drogo)
Biorę jeszcze pod uwagę:
logitech M 205,bezprzewodowa. u mnie cena 49 zł.
logitech RX 1000,kabel. u mnie cena 49 zł.
logitech LX 6,bezprzewodowau mnie cena 89 zł.
microsoft comfort optical 4500,kabelu mnie cena 60 zł.
Jeśli posiadacie może takie modele jak wymieniłem proszę o opinie o nich oraz przy bezprzewodowych ile orientacyjnie wytrzymują na baterii podczas użytkowania bo dane techniczne wiadomo jak podają.
Jak te bezprzewodowe spisują się podczas gier.
Pozdro.
Obecnie nie uzywam.
Kiedyś tylko logitech wchodził w grę a z nich vx revolution i lub jeszcze lepiej vx nano
Tak szczerze to najbardziej optymalna finansowo była by " logitech M 205,bezprzewodowa. u mnie cena 49 zł. "
Nie jest droga,jest bezprzewodowa.
Czekam na opinie osób posiadających ją jak i pozostałe które wymieniłem.
Pozdro.

Apocalypse

Ja napiszę tak:
Mam jakiegoś logitecha laserowego (mx400) za 109 zł i jest bardzo dobry ale jak miałbym drugi raz kupić to byłby to właśnie rx250. Ta myszka wbrew pozorom jest bardzo wygodna a jeśli chcesz zaszaleć to albo jakiś laserowy logitech albo microsoft.
Bawiłem się kilkoma i powiem szczerze że zdecydowałem się i kupiłem Logitech RX1000 Laser Mouse.Fakt że na kablu ale bardzo fajna mysz,czuła,dokładna.
100% zadowolenia.
Pozdro.
Yo
znajoma po 3 latach pożegnała M185, jak to w przypadku kobiet bywa walory estetyczne myszki mają znaczenie Wink

na szybko wygrzebałem
FALCON NATEC 80zł z przesyłką

zastosowanie: biurowe, net = laptop
warunek: bez kabla

budżet : do 100zł
preferowany kolor czerwony
Stron: 1 2