Jaką mysz polecacie
#1
Właśnie padła mi mysz.
Zawsze miałem myszy pod PS2,ale zastanawiam się czy nie wziąśćpod USB.Czy są jakieś różnice? Jaką wziąść lepiej?zalety, wady myszy USB.
Chodzi o zwykłą mysz przewodową .
Pozdro.
Odpowiedz
#2
Mogę z czystym sumieniem polecić myszki Logitecha...nie te wypasione po kilka stówek, ale już za ok.80 złotych kupisz prostą, trwałą i funkcjonalną myszkę. Miałem myszki A4Tech-a i inne "techy", ale przekonałem się, że im prostsze tym lepsze, a marka Logitecha to zapewnia. To myszka, którą zamoczysz, pukniesz o coś, czasem gdzieś upadnie...i się nie rozpadnie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Ja używam od 5 lat Microsoft.
Jedną do komputera stacjonarnego, drugą do notebooka.
Działają sprawnie, bez żadnych problemów.
Odpowiedz
#4
Ja mam myszkę A4 Tech model X-750F czarna . Kosztowała mnie75zł. Bardzo przyjemna, ładna myszka, wytrzymała. Możliwość ustawianiaDPIna kilka poziomów do 2500. Trybdo gry potrójny strzał , jestwszechstronna i nie skomplikowana. Oczywiście przewodowa z sensorem laserowym chodźnie wiem czy nie lepszyoptycznym. Jak masz kasę to kupiłbym fajnego Razera( może być deathadder), świetne myszki i miłe dla oka, tylko kosztują teżSmile
Oto specyfika A4Techa X-750F

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie jest jakaś nowa, mam ją2 lata, ale się sprawdza . Nie droga a pełna zaletSmile
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z Tobą.Miałem kiedyś A4Tech i nigdy już nie kupję,teraz właśnie padł mi Logitech ale miałem go bardzo długo i po tym co przeszedł to dawno nie powinien już działać ( a był to jeden z najtańszych modeli)
Kupie właśnie Logitecha lub Microsoft tylko jak w pierwszym poście PS2 czy USB.
Odpowiedz
#6
Ja bym wziął PS2, ten USB może się zawsze przydać do innych celów.
Odpowiedz
#7
Portów USB napewno mi nie braknie tak że to nie problem.Chodzi mi o to czy podłączenie przez USB ma jakieś zalety w stosunku do PS2.
LikwidatoR za bardzo to kasy nie mam by szaleć tak że drogie nie wchodzą w gre.
pozdro.

aido Czy podłącze przez USB czy PS2 to i tak kabel będzie.
Odpowiedz
#8
royter napisał(a):Portów USB napewno mi nie braknie tak że to nie problem.Chodzi mi o to czy podłączenie przez USB ma jakieś zalety w stosunku do PS2.
LikwidatoR za bardzo to kasy nie mam by szaleć tak że drogie nie wchodzą w gre.
pozdro.


Na pewno nie masz niepotrzebnych kabli i ograniczonego pola działania myszy.
Odpowiedz
#9
Zapomniałeś powiedzieć do jakiej koty i do czego ma ci służyć owa myszka...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#10
Gry ,internet,generalnie do wszystkiego poza zastosowaniami profesjonalnymi.
Odpowiedz
#11
A może jeszcze byś kwotę podał jaką max możesz wydać na nowego gryzonia...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
Chodzi mi tylko który standart do myszy jest lepszy PS2 czy USB.
Pozdro.
Odpowiedz
#13
Jeśli tylko o to chodzi to google ci pomoże....
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Różnicy w działaniu między usb a PS/2 nie ma żadnej i tak dają przełącznik na PS/2 jakbyś nie chciał na usb. Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo tanią mysz optyczną Logitech RX 250. Mam ją w robocie i naprawdę tak dobrej, czułej i wygodnej myszki to dawno nie miałem.
Najlepiej jakbyś się wybrał do saturna albo media i sam sobie wybrał jak ci się podoba i jak leży.
Odpowiedz
#15
Mysz klasy RX250 miałem bo to jedne z najtańszych ale nie mogłem złego słowa o niej powiedzieć.
Już sam nie wiem czy nie zaszaleć i mieć spokój na kilka lat (mowa tu o Razer Salmosa ) u mnie 119zł. (trochę drogo)
Biorę jeszcze pod uwagę:
logitech M 205,bezprzewodowa. u mnie cena 49 zł.
logitech RX 1000,kabel. u mnie cena 49 zł.
logitech LX 6,bezprzewodowau mnie cena 89 zł.
microsoft comfort optical 4500,kabelu mnie cena 60 zł.
Jeśli posiadacie może takie modele jak wymieniłem proszę o opinie o nich oraz przy bezprzewodowych ile orientacyjnie wytrzymują na baterii podczas użytkowania bo dane techniczne wiadomo jak podają.
Jak te bezprzewodowe spisują się podczas gier.
Pozdro.
Odpowiedz
#16
Obecnie nie uzywam.
Kiedyś tylko logitech wchodził w grę a z nich vx revolution i lub jeszcze lepiej vx nano
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Tak szczerze to najbardziej optymalna finansowo była by " logitech M 205,bezprzewodowa. u mnie cena 49 zł. "
Nie jest droga,jest bezprzewodowa.
Czekam na opinie osób posiadających ją jak i pozostałe które wymieniłem.
Pozdro.
Odpowiedz
#18
Ja napiszę tak:
Mam jakiegoś logitecha laserowego (mx400) za 109 zł i jest bardzo dobry ale jak miałbym drugi raz kupić to byłby to właśnie rx250. Ta myszka wbrew pozorom jest bardzo wygodna a jeśli chcesz zaszaleć to albo jakiś laserowy logitech albo microsoft.
Odpowiedz
#19
Bawiłem się kilkoma i powiem szczerze że zdecydowałem się i kupiłem Logitech RX1000 Laser Mouse.Fakt że na kablu ale bardzo fajna mysz,czuła,dokładna.
100% zadowolenia.
Pozdro.
Odpowiedz
#20
Yo
znajoma po 3 latach pożegnała M185, jak to w przypadku kobiet bywa walory estetyczne myszki mają znaczenie Wink

na szybko wygrzebałem
FALCON NATEC 80zł z przesyłką

zastosowanie: biurowe, net = laptop
warunek: bez kabla

budżet : do 100zł
preferowany kolor czerwony
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości