SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security 2011 PL na 90dni [RP]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat:Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z gazetą Rzeczpospolita, najczęściej cytowaną gazetą w kraju, i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety Rzeczpospolita płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera – Kaspersky Internet Security 2011 oraz programu do ochrony smartfonów – Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky Internet Security 2011 i Kaspersky Mobile Security 9.0 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne produkty. Są to 3-miesięczne wersje programów. Zarejestrowani Czytelnicy po 3 miesiącach korzystania z programu mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wydanie gazety z płytą z Kaspersky Internet Security 2011 pojawi się w sprzedaży 6 września 2010 r. , natomiast z programem Kaspersky Mobile Security 9 ukaże się 7 września 2010 r.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2011

Kaspersky Internet Security 2011 to jeden z najnowszych produktów dla użytkowników indywidualnych, wykorzystujący podejście zapobiegawcze. Rozwiązanie monitoruje i ocenia wszystkie typy potencjalnych zagrożeń i zapobiega wszelkiej szkodliwej aktywności, zapewniając użytkownikom jeszcze bezpieczniejsze korzystanie z Internetu. Produkt bezpiecznie izoluje wszelkie niezaufane adresy URL i potencjalnie niebezpieczne obszary Internetu od systemu użytkownika, umożliwiając pracę w bezpiecznym środowisku, wolnym od cyfrowych zagrożeń i niechcianych informacji.

Informacje o Kaspersky Mobile Security 9

Kaspersky Mobile Security 9 to kompletna ochrona smartfonów przed kradzieżą danych, szkodliwymi programami oraz atakami sieciowymi. Program umożliwia szyfrowanie danych, blokowanie dostępu do urządzenia, zdalne usuwanie danych przechowywanych w telefonie, a także odnalezienie zgubionego lub skradzionego smartfonu (dzięki wykorzystaniu modułu GPS). Kontrola rodzicielska pozwala nie tylko na zablokowanie niechcianych SMS-ów oraz połączeń telefonicznych, ale także chroni dzieci przed niepożądanymi treściami. Kaspersky Mobile Security 9 działa na smartfonach wyposażonych w system operacyjny Windows Mobile oraz Symbian.


Żródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



-------------------------------------------------------------
Gazetka z CD pewnie z 7PLN.
Pewnie tak jak poprzednie promo, czas na rejestrację ważny będzie 3 miesiące; czyli w sumie jak ktoś nie prześpi terminu to ma KIS na 6 miesięcy Smile
Warto wypróbować Smile
Wie ktoś na jakiej stronce można zarejestrować i zdobyć ten klucz? ;p

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kod ******************
Cena z CD 7,99PLN

Czas na rejestrację do 30.09.2010
Czyli jest wariant 1+3 miesiące; do końca tego roku.
Dzięki, po jakim czasie dostaliście klucze? Niby, do dwóch dni mają czas.
Ja wysłałem 20 minut temu ale jeszcze nic nie przyszło Smile
Ja prawie 2 godziny temu i nic.
Dzięki wielkie zord za podanie klucza,z chęcią wypróbuje nowy produkt KIS 2011 bo poprzedniczka u mnie sprawowała sie nienagannie a też miałem promocje z Rzeczpospolitej.Pozdrawiam
Mnie tylko z lekka dziwi, dlaczego plik instalatora ma inny rozmiar niż pobrany z www?Smile
Ja się wczoraj zarejestrowałem tak po południu i do tej pory jeszcze klucza nie otrzymałem Sad
mi wlasnie przyszedł klucz na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. a rejestrowałem sie wczoraj okolo godziny 18
Ja również otrzymałem 3-miesięczny kluczyk Smile
Mi dalej nie przyszedł.
Również dostałem kluczyk do KIS 2011 Smile

Eugeniusz

jasiekkidawa napisał(a):Ja również otrzymałem 3-miesięczny kluczyk Smile

Jest na 90 dni.
Na 90 dni ? Gdzie ? Smile
Już Kaspersky zaczął mnie denerwować. Przy pobieraniu plików, nie dość, że mieli dysk, to jeszcze pod koniec pobierania, żre plik przez pół minuty.
Uroki Kaspra Tongue
Zależy jeszcze jakiej wersji używasz Tongue
Jedenastki, jakoś nie jestem za tym by używać starszych wersji oprogramowania. Jednak z Kasprem muszę się pożegnać, bo ja nie toleruję takich warunków pracy. Tongue
Stron: 1 2