Kaspersky Internet Security 2011 PL na 90dni [RP]
#1
Cytat:Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z gazetą Rzeczpospolita, najczęściej cytowaną gazetą w kraju, i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety Rzeczpospolita płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera – Kaspersky Internet Security 2011 oraz programu do ochrony smartfonów – Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky Internet Security 2011 i Kaspersky Mobile Security 9.0 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne produkty. Są to 3-miesięczne wersje programów. Zarejestrowani Czytelnicy po 3 miesiącach korzystania z programu mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wydanie gazety z płytą z Kaspersky Internet Security 2011 pojawi się w sprzedaży 6 września 2010 r. , natomiast z programem Kaspersky Mobile Security 9 ukaże się 7 września 2010 r.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2011

Kaspersky Internet Security 2011 to jeden z najnowszych produktów dla użytkowników indywidualnych, wykorzystujący podejście zapobiegawcze. Rozwiązanie monitoruje i ocenia wszystkie typy potencjalnych zagrożeń i zapobiega wszelkiej szkodliwej aktywności, zapewniając użytkownikom jeszcze bezpieczniejsze korzystanie z Internetu. Produkt bezpiecznie izoluje wszelkie niezaufane adresy URL i potencjalnie niebezpieczne obszary Internetu od systemu użytkownika, umożliwiając pracę w bezpiecznym środowisku, wolnym od cyfrowych zagrożeń i niechcianych informacji.

Informacje o Kaspersky Mobile Security 9

Kaspersky Mobile Security 9 to kompletna ochrona smartfonów przed kradzieżą danych, szkodliwymi programami oraz atakami sieciowymi. Program umożliwia szyfrowanie danych, blokowanie dostępu do urządzenia, zdalne usuwanie danych przechowywanych w telefonie, a także odnalezienie zgubionego lub skradzionego smartfonu (dzięki wykorzystaniu modułu GPS). Kontrola rodzicielska pozwala nie tylko na zablokowanie niechcianych SMS-ów oraz połączeń telefonicznych, ale także chroni dzieci przed niepożądanymi treściami. Kaspersky Mobile Security 9 działa na smartfonach wyposażonych w system operacyjny Windows Mobile oraz Symbian.


Żródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



-------------------------------------------------------------
Gazetka z CD pewnie z 7PLN.
Pewnie tak jak poprzednie promo, czas na rejestrację ważny będzie 3 miesiące; czyli w sumie jak ktoś nie prześpi terminu to ma KIS na 6 miesięcy Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#2
Warto wypróbować Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#3
Wie ktoś na jakiej stronce można zarejestrować i zdobyć ten klucz? ;p
Odpowiedz
#4

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kod ******************
Odpowiedz
#5
Cena z CD 7,99PLN

Czas na rejestrację do 30.09.2010
Czyli jest wariant 1+3 miesiące; do końca tego roku.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#6
Dzięki, po jakim czasie dostaliście klucze? Niby, do dwóch dni mają czas.
Odpowiedz
#7
Ja wysłałem 20 minut temu ale jeszcze nic nie przyszło Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#8
Ja prawie 2 godziny temu i nic.
Odpowiedz
#9
Dzięki wielkie zord za podanie klucza,z chęcią wypróbuje nowy produkt KIS 2011 bo poprzedniczka u mnie sprawowała sie nienagannie a też miałem promocje z Rzeczpospolitej.Pozdrawiam
ESET NOD32 Antivirus 4.2+Emsisoft Mamutu 3.0.0.19
Odpowiedz
#10
Mnie tylko z lekka dziwi, dlaczego plik instalatora ma inny rozmiar niż pobrany z www?Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#11
Ja się wczoraj zarejestrowałem tak po południu i do tej pory jeszcze klucza nie otrzymałem Sad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#12
mi wlasnie przyszedł klucz na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. a rejestrowałem sie wczoraj okolo godziny 18
Odpowiedz
#13
Ja również otrzymałem 3-miesięczny kluczyk Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#14
Mi dalej nie przyszedł.
Odpowiedz
#15
Również dostałem kluczyk do KIS 2011 Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#16
jasiekkidawa napisał(a):Ja również otrzymałem 3-miesięczny kluczyk Smile

Jest na 90 dni.
Odpowiedz
#17
Na 90 dni ? Gdzie ? Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#18
Już Kaspersky zaczął mnie denerwować. Przy pobieraniu plików, nie dość, że mieli dysk, to jeszcze pod koniec pobierania, żre plik przez pół minuty.
Odpowiedz
#19
Uroki Kaspra Tongue
Zależy jeszcze jakiej wersji używasz Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#20
Jedenastki, jakoś nie jestem za tym by używać starszych wersji oprogramowania. Jednak z Kasprem muszę się pożegnać, bo ja nie toleruję takich warunków pracy. Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości