SafeGroup

Pełna wersja: Zemana Antilogger - darmowa aktywacja przez 72 godziny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

ktośtam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zaliczone Smile Zaraz sprawdzę, czy działa.


Dodano: 31 sty 2011 13:19

Działa, licencja jest na 365 dni.
Wielkie dzięki za info Tongue .

andrzej76

Dzięki za info,zawsze licka do przodu,czy np. po 2 miesiącach jak ją wklepie,to będzie działać?

Eugeniusz

Jak zrobisz formata to nie.

andrzej76

Nie zamierzam formata zrobić,na razie jest ok,skanowałem laptopa Comodo Cleaning Essential(portable) ,fajne narzędzie,13 silników skanujących,jest czysto,w razie czego Acronis pod ręką,teraz u mnie rządzi KeyScrambler,może później zmienię na Zemana,ale nie wiem czy warto?


Warto Tongue .

andrzej76

KeyScrambler mi pasi,praktycznie nic nie żre(2mb ram),i jest praktyczny,bez zbędnych okien i klikania,miałem wcześniej Zemana,SpyShelter,ale zrezygnowałem na rzecz KeyScramblera,po prostu -wygodny,czy skuteczny,nie wiem,ale myślę,że nie ustępuje tym dwom,tylko w inny sposób działa i tyle.
andrzej76 napisał(a):Nie zamierzam formata zrobić,na razie jest ok,skanowałem laptopa Comodo Cleaning Essential(portable) ,fajne narzędzie,13 silników skanujących,jest czysto,w razie czego Acronis pod ręką,teraz u mnie rządzi KeyScrambler,może później zmienię na Zemana,ale nie wiem czy warto?


andrzej76 napisał(a):KeyScrambler mi pasi,praktycznie nic nie żre(2mb ram),i jest praktyczny,bez zbędnych okien i klikania,miałem wcześniej Zemana,SpyShelter,ale zrezygnowałem na rzecz KeyScramblera,po prostu -wygodny,czy skuteczny,nie wiem,ale myślę,że nie ustępuje tym dwom,tylko w inny sposób działa i tyle.


KS i Zemana/SpyShelter to różne programy tak nawiasem mówiąc Grin

andrzej76

Dlatego napisałem,że w inny sposób działa,mi wystarcza,co za dużo to nie zdrowo,albo jedno,albo drugie,zostaje na razie z KeyScramblerem,myślę że logger się nie wkradnie,zresztą z każdym z tych 3 programów może wleźć do systemu,mimo ich skuteczności,przede wszystkim rozwaga i tyle. Lol
andrzej76 napisał(a):Dlatego napisałem,że w inny sposób działa,mi wystarcza,co za dużo to nie zdrowo,albo jedno,albo drugie,zostaje na razie z KeyScramblerem,myślę że logger się nie wkradnie,zresztą z każdym z tych 3 programów może wleźć do systemu,mimo ich skuteczności,przede wszystkim rozwaga i tyle. Lol


KS nie jest programem tylko Anti-logger Wink

andrzej76

Ale myślę,że to wystarczy?Oświeć mnie,jak jestem w błędzie.
To zależy od wersji Tongue
Wersja free działa tylko z przeglądarkami IE oraz FF (no chyba że dodali jakąś) - jeśli jej używasz to nie pomoże ci ona jak keylogger dostanie ci się do systemu ponieważ on będzie zapisywał wszystko Wink
Widzę, że masz Comodo FW - jeżeli 5.3 to ma on Sandboxa i D+ które niby powinny uniemożliwić keyloggerowi działanie - napisałem niby ponieważ nie wiem jaka jest jego skuteczność przeciw keyloggerom Wink

andrzej76

Ok.,dzięki za podpowiedź,jak bym jednak do tego mojego zestawu dołożył Zemana?Można,podpowiedz.(nie odinstalowując,nic z tego,co mam).

Eugeniusz

Musisz aktywować licencje w ciągu 72 godzin, jak nie aktywujesz do koniec.
Do twojego zestawu? Sandboxie. Zemana w tym przypadku byłaby niepotrzebnym utrudnieniem. Jak keylogger wpadnie i tak nic nie zrobi, napsuje krwi włamywaczowi.
U mnie nie poszło...w trakcie instalacji dostałem komunikat, że włącza się deinstalator poprzedniej wersji po czym następny, że nie poszło OK i muszę pozostałości usunąć ręcznie. Niestety ani czyszczenie z plików ani sprawdzanie rejestru niczego nie zmieniły i problem pozostał. A w sumie chciałem coś odmienić i do Avasta dodać pełny antylogger zamiast SS Free.
A można jakoś wyciągnąć aktywacje? Zainstalowałem na wirtualnej, aktywowałem, 365 dni można przenieść licencje na inny komp?
Spróbuj przenieść plik config.cfg z folderu z programem.
w tym pliku jest klucz sprzętowy i tylko na tym samym systemie gdzie był aktywowany można używać
Uuu to lipa bo chciałem w domu jeszcze dorzucić coś takiego, ale skoro się nie da to też nic się nie stało.