Zemana Antilogger - darmowa aktywacja przez 72 godziny
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Zaliczone Smile Zaraz sprawdzę, czy działa.


Dodano: 31 sty 2011 13:19

Działa, licencja jest na 365 dni.
Odpowiedz
#3
Wielkie dzięki za info Tongue .
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
#4
Dzięki za info,zawsze licka do przodu,czy np. po 2 miesiącach jak ją wklepie,to będzie działać?
Odpowiedz
#5
Jak zrobisz formata to nie.
Odpowiedz
#6
Nie zamierzam formata zrobić,na razie jest ok,skanowałem laptopa Comodo Cleaning Essential(portable) ,fajne narzędzie,13 silników skanujących,jest czysto,w razie czego Acronis pod ręką,teraz u mnie rządzi KeyScrambler,może później zmienię na Zemana,ale nie wiem czy warto?
Odpowiedz
#7
@andrzej76

Warto Tongue .
Avast! Free 5.1.889 + Zemana AntiLogger 1.9.2.243
Odpowiedz
#8
KeyScrambler mi pasi,praktycznie nic nie żre(2mb ram),i jest praktyczny,bez zbędnych okien i klikania,miałem wcześniej Zemana,SpyShelter,ale zrezygnowałem na rzecz KeyScramblera,po prostu -wygodny,czy skuteczny,nie wiem,ale myślę,że nie ustępuje tym dwom,tylko w inny sposób działa i tyle.
Odpowiedz
#9
andrzej76 napisał(a):Nie zamierzam formata zrobić,na razie jest ok,skanowałem laptopa Comodo Cleaning Essential(portable) ,fajne narzędzie,13 silników skanujących,jest czysto,w razie czego Acronis pod ręką,teraz u mnie rządzi KeyScrambler,może później zmienię na Zemana,ale nie wiem czy warto?


andrzej76 napisał(a):KeyScrambler mi pasi,praktycznie nic nie żre(2mb ram),i jest praktyczny,bez zbędnych okien i klikania,miałem wcześniej Zemana,SpyShelter,ale zrezygnowałem na rzecz KeyScramblera,po prostu -wygodny,czy skuteczny,nie wiem,ale myślę,że nie ustępuje tym dwom,tylko w inny sposób działa i tyle.


KS i Zemana/SpyShelter to różne programy tak nawiasem mówiąc Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#10
Dlatego napisałem,że w inny sposób działa,mi wystarcza,co za dużo to nie zdrowo,albo jedno,albo drugie,zostaje na razie z KeyScramblerem,myślę że logger się nie wkradnie,zresztą z każdym z tych 3 programów może wleźć do systemu,mimo ich skuteczności,przede wszystkim rozwaga i tyle. Lol
Odpowiedz
#11
andrzej76 napisał(a):Dlatego napisałem,że w inny sposób działa,mi wystarcza,co za dużo to nie zdrowo,albo jedno,albo drugie,zostaje na razie z KeyScramblerem,myślę że logger się nie wkradnie,zresztą z każdym z tych 3 programów może wleźć do systemu,mimo ich skuteczności,przede wszystkim rozwaga i tyle. Lol


KS nie jest programem tylko Anti-logger Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
Ale myślę,że to wystarczy?Oświeć mnie,jak jestem w błędzie.
Odpowiedz
#13
To zależy od wersji Tongue
Wersja free działa tylko z przeglądarkami IE oraz FF (no chyba że dodali jakąś) - jeśli jej używasz to nie pomoże ci ona jak keylogger dostanie ci się do systemu ponieważ on będzie zapisywał wszystko Wink
Widzę, że masz Comodo FW - jeżeli 5.3 to ma on Sandboxa i D+ które niby powinny uniemożliwić keyloggerowi działanie - napisałem niby ponieważ nie wiem jaka jest jego skuteczność przeciw keyloggerom Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Ok.,dzięki za podpowiedź,jak bym jednak do tego mojego zestawu dołożył Zemana?Można,podpowiedz.(nie odinstalowując,nic z tego,co mam).
Odpowiedz
#15
Musisz aktywować licencje w ciągu 72 godzin, jak nie aktywujesz do koniec.
Do twojego zestawu? Sandboxie. Zemana w tym przypadku byłaby niepotrzebnym utrudnieniem. Jak keylogger wpadnie i tak nic nie zrobi, napsuje krwi włamywaczowi.
Odpowiedz
#16
U mnie nie poszło...w trakcie instalacji dostałem komunikat, że włącza się deinstalator poprzedniej wersji po czym następny, że nie poszło OK i muszę pozostałości usunąć ręcznie. Niestety ani czyszczenie z plików ani sprawdzanie rejestru niczego nie zmieniły i problem pozostał. A w sumie chciałem coś odmienić i do Avasta dodać pełny antylogger zamiast SS Free.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#17
A można jakoś wyciągnąć aktywacje? Zainstalowałem na wirtualnej, aktywowałem, 365 dni można przenieść licencje na inny komp?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#18
Spróbuj przenieść plik config.cfg z folderu z programem.
Vences
Odpowiedz
#19
w tym pliku jest klucz sprzętowy i tylko na tym samym systemie gdzie był aktywowany można używać
Odpowiedz
#20
Uuu to lipa bo chciałem w domu jeszcze dorzucić coś takiego, ale skoro się nie da to też nic się nie stało.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości