SafeGroup

Pełna wersja: Avira - co do niej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, w kolejnym etapie moich testów przyszedł czas na Avirę. Jaki firewall do niej wybrać?
jeśli miałby to być darmowy to polecam Comodo.a cóż to za testy prowadzisz??
Każdy AV z osobna testuje, na pendrive mam 8gb różnej masy syfu. Od a do z. Każdym z programów skanuję i porównuję. Na razie przetestowałem Nortona IS 2011, F-Secure IS 2011, KIS 2011, Eset SS, Avast 5.1 Free, teraz czas na Avirę.
Norton wypadnie słabo bo inaczej działa niż inne a mianowicie dużo sonar wyłapie jak się będzie uruchamiać(niebezpieczne) te wirki.zapraszam też do testowania codziennych paczek (świeżynek) robaczków Grinudostępnianych przez tommy504
Norton już jest po testach i zdradzę że nie wypadł tragicznie. Inne propozycje firewalla?
Przecież tutaj masz listę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tongue
donq napisał(a):Każdy AV z osobna testuje, na pendrive mam 8gb różnej masy syfu. Od a do z. Każdym z programów skanuję i porównuję. Na razie przetestowałem Nortona IS 2011, F-Secure IS 2011, KIS 2011, Eset SS, Avast 5.1 Free, teraz czas na Avirę.


Jak skończysz swoje testy to koniecznie przedstaw nam ich wynikSmile
No, po to głównie je robię Smile Na komputer testowy wrzuciłem COMODO Firewall, który tak mi się spodobał że zagościł na użytkowym laptopie. Dziękuję za poradę, piotrex44 - dzięki!