SafeGroup

Pełna wersja: BullGuard Antivirus 10 2x rok za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam do oddania 2 roczne licencje programu BullGuard Antivirus 10 zdobyte w promocji . Reguły są proste. Decyduje kolejność zgłoszeń. Grin
Jak będzie więcej chętnych to wspomogęzainteresowanych , bo mam 10 sztuk z grudniowej promocji , i marnują się niepotrzebnie.Jedna aktywowana w grudniu, reszta nie ruszana.

Eugeniusz

A lekkie to w miarę?
Gieniu , nie jest lekkie ,oj nie Smile U ,mnie na lapku C2D P8600 2.4Ghz 4 Gb ramu DDR 3 przymulał zdrowo przeglądarkę jak dałem żeby skanował ruch sieciowy.No ale wiadomo że na każdym sprzęcie jest inaczej. Ale ogólnie sporo ramu zjada.
Jest lekki jak Bitdefender Grin

Eugeniusz

Aha, dziękuję...
szkoda, ma antyspam, byłoby fajnie mieć coś do filtrowania (outlookowy jakoś nie zawsze sobie radzi, nawet jeśli jest na wysokim a wspomaga go drugi antyspam na WP Poczcie).
Dziesiąty ByllGuard bardzo przypomina pakiet F-secure i Nortona 360. Jest bardzo obszernym pakietem, ale niestety w tej wersji okrutnie "żernym" na zasoby komputera. Miałem te wersję z promocji kiedyś, ale długo nie wytrzymała u mnie i przesiadłem się wtedy na wersję 9, dużo lżejszą. Jak ktoś ma sporo zasobów systemowych może spróbować.
farmer napisał(a):Mam do oddania 2 roczne licencje programu BullGuard Antivirus 10 zdobyte w promocji . Reguły są proste. Decyduje kolejność zgłoszeń. Grin

Ja już swoje licencje oddałem czyli z moje strony uważam temat za zamkniętySmile
A moje się zdezaktualizowały i nie da się ich już aktywować , pomimo że nie używane.