BullGuard Antivirus 10 2x rok za darmo
#1
Mam do oddania 2 roczne licencje programu BullGuard Antivirus 10 zdobyte w promocji . Reguły są proste. Decyduje kolejność zgłoszeń. Grin
Odpowiedz
#2
Jak będzie więcej chętnych to wspomogęzainteresowanych , bo mam 10 sztuk z grudniowej promocji , i marnują się niepotrzebnie.Jedna aktywowana w grudniu, reszta nie ruszana.
Odpowiedz
#3
A lekkie to w miarę?
Odpowiedz
#4
Gieniu , nie jest lekkie ,oj nie Smile U ,mnie na lapku C2D P8600 2.4Ghz 4 Gb ramu DDR 3 przymulał zdrowo przeglądarkę jak dałem żeby skanował ruch sieciowy.No ale wiadomo że na każdym sprzęcie jest inaczej. Ale ogólnie sporo ramu zjada.
Jest lekki jak Bitdefender Grin
Odpowiedz
#5
Aha, dziękuję...
szkoda, ma antyspam, byłoby fajnie mieć coś do filtrowania (outlookowy jakoś nie zawsze sobie radzi, nawet jeśli jest na wysokim a wspomaga go drugi antyspam na WP Poczcie).
Odpowiedz
#6
Dziesiąty ByllGuard bardzo przypomina pakiet F-secure i Nortona 360. Jest bardzo obszernym pakietem, ale niestety w tej wersji okrutnie "żernym" na zasoby komputera. Miałem te wersję z promocji kiedyś, ale długo nie wytrzymała u mnie i przesiadłem się wtedy na wersję 9, dużo lżejszą. Jak ktoś ma sporo zasobów systemowych może spróbować.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
farmer napisał(a):Mam do oddania 2 roczne licencje programu BullGuard Antivirus 10 zdobyte w promocji . Reguły są proste. Decyduje kolejność zgłoszeń. Grin

Ja już swoje licencje oddałem czyli z moje strony uważam temat za zamkniętySmile
Odpowiedz
#8
A moje się zdezaktualizowały i nie da się ich już aktywować , pomimo że nie używane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości