SafeGroup

Pełna wersja: IKARUS virus.utilities
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nowa wersja IKARUS virus.utilities jest jeszcze wydajniejsza niż dotychczas. Jest to austriacki antywirus #1 - zatrzymuje nie tylko wirusy, robaki, trojany itd. na pececie, ale również dzięki swojemu przejrzystemu designowi jest prosty w obsłudze dla wszystkich. W połączeniu z nowym IKARUS T3 Scanner zapewnia także optymalną technologię skanowania w każdym zakresie.
Obszerny pakiet składa się z dwóch istotnych części. IKARUS virus.utilities oraz strażnika Online. Virus.utilities umożliwia użytkownikowi manualne szukanie elektronicznych szkodników.

Strażnik jest uruchomiony przez cały czas w tle i chroni poprzez permanente sprawdzanie dostępu do zapisu i odczytu nawet przez jeszcze nie znane wirusy. Automatyczne aktualizacje, konfigurowane toki szukania i monitor kontrolujący z funkcją kwarantanny czynią każdy komputer bezpiecznym przed wrogimi atakami.

• Wymagania sprzętowe: Windows 2000 (od SP4) i Windows 2003 Server* (Server: ograniczone wsparcie), Windows XP, Windows Vista (wszystkie systemy 32 Bit i 64 Bit sa wspierane).

• Wspiera skanowanie maili dla Microsoft Outlook i Microsoft Express.

• Multi-threaded Scan-Engine z doskonałymi osiągnięciami na Windows 2000/SP4, Windows XP/SP2 i Windows Vista ( 32-bit i 64-bit).

• Dzięki technikom symulacyjną i sandbox umożliwia lepsze rozpoznanie heurystyki.

• Rozszerzone możliwości konfiguracji oraz ustawień dla zaawansowanych użytkowników (np. administratorów).

• Zoptymalizowana technologia skanowania poprzez Ikarus T3 Scanner (wszelkie formaty kompresji, skanowanie sekwencyjne).

• Optymalne obciążenie systemu (żadnych widocznych obciążeń systemu)

• Skanuje spakowane pliki w 17 rożnych formatach(.zip, .arj, .rar itd. – rekursywne rozpakowywanie)

• Dzięki technologiom heurystycznym można zdefiniować również wirusy jeszcze nieznane.

• Błyskawiczne aktualizacje dzięki szybkim reakcjom na nowe outbreaki wirusów.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program od ostatniej wersji dostępny w języku Polskim

strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


rejestracja wersji trial

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

160 zł za antywirusa to trochę za dużo...
szkoda tylko że nawet nie ma możliwości wypróbowania jego możliwości Wall
dodałem adres do rejestracji po wypełnieniu wysyłają plik klucz na miesiąc
zord napisał(a):dodałem adres do rejestracji po wypełnieniu wysyłają plik klucz na miesiąc


wiem, wiem no ale od godziny nic na e-mail nie dostałem Sad
mi przyszedł od razu ale rejestrowałem na tymczasowej skrzynce i nie dostałem załącznika bo skrzynka nie obsługuje :/
ja na 2 próbowałem tzn. wp i gmail lecz niestety cisza..

Eugeniusz

Windowslive nie sprawia takich problemów.
dostałem na gmaila po 15 sekundach podając dane tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jakie ogólne wrażenia? Gdybyście mieli wybierać między Ikarusem, a EAM, to co byście wybrali?

Eugeniusz

EAM. Ładniejszy, tańszy. Dobrze radzi sobie w testach MRG (te od ochrony bankowej).
No i ma Mamutu.
Moim faworytem w takim przypadku byłby EAM ze względu na wbudowany moduł Kontroli aplikacji i Reguły hostów, choć jednosilnikowy Ikarus jest prawie równie skuteczny jak EAM z dwoma silnikami, a przy tym nieco lżejszy.
No tak, EAM jest jednak bardziej rozbudowany. A jak u Ikarusa z FP?

ktośtam

Zdecydowanie EAM.
Po pierwsze możliwości: 2 silniki skanujące, bezpieczne surfowanie, bloker behawioralny
Po drugie cena: w pakiecie z OA Premium to wydatek około 80PLN na rok.
Właśnie, ta oferta z OA jest świetna.
Emsi posiada dodatkową ochronę tzn. kontrolę zachowań(Mamutu) i kontrolę hostów (bezpieczne surfowanie)
Ikarus ma podobną wykrywalność do EAM choć powiem że dodatkowy silnik A2 w EAM czasami potrafi miło zaskoczyć bo porównując
paczkę 100 Malware od morphiusza silnik A2 wykrył dodatkowo 3 więcej w tym trojana(sprawdzane 5 min. temu)
Być może wiesz no ale dla pewności napiszę przy wykrytym zagrożeniu jest końcówka IK lub A2 czyli oznaczenie
jaki silnik wykrył Wink
Piotrex, a jak z uzyciem zasobow przez EAM?
kamil10506 napisał(a):Piotrex, a jak z uzyciem zasobow przez EAM?


podałem Wink w moim temacie o firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 21 lip 2011 12:18

w tej chwili 10MB choć czasami jest więcej
To mało Smile
kamil10506 napisał(a):To mało Smile


teraz to tak wygłąda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2