IKARUS virus.utilities
#1
Nowa wersja IKARUS virus.utilities jest jeszcze wydajniejsza niż dotychczas. Jest to austriacki antywirus #1 - zatrzymuje nie tylko wirusy, robaki, trojany itd. na pececie, ale również dzięki swojemu przejrzystemu designowi jest prosty w obsłudze dla wszystkich. W połączeniu z nowym IKARUS T3 Scanner zapewnia także optymalną technologię skanowania w każdym zakresie.
Obszerny pakiet składa się z dwóch istotnych części. IKARUS virus.utilities oraz strażnika Online. Virus.utilities umożliwia użytkownikowi manualne szukanie elektronicznych szkodników.

Strażnik jest uruchomiony przez cały czas w tle i chroni poprzez permanente sprawdzanie dostępu do zapisu i odczytu nawet przez jeszcze nie znane wirusy. Automatyczne aktualizacje, konfigurowane toki szukania i monitor kontrolujący z funkcją kwarantanny czynią każdy komputer bezpiecznym przed wrogimi atakami.

• Wymagania sprzętowe: Windows 2000 (od SP4) i Windows 2003 Server* (Server: ograniczone wsparcie), Windows XP, Windows Vista (wszystkie systemy 32 Bit i 64 Bit sa wspierane).

• Wspiera skanowanie maili dla Microsoft Outlook i Microsoft Express.

• Multi-threaded Scan-Engine z doskonałymi osiągnięciami na Windows 2000/SP4, Windows XP/SP2 i Windows Vista ( 32-bit i 64-bit).

• Dzięki technikom symulacyjną i sandbox umożliwia lepsze rozpoznanie heurystyki.

• Rozszerzone możliwości konfiguracji oraz ustawień dla zaawansowanych użytkowników (np. administratorów).

• Zoptymalizowana technologia skanowania poprzez Ikarus T3 Scanner (wszelkie formaty kompresji, skanowanie sekwencyjne).

• Optymalne obciążenie systemu (żadnych widocznych obciążeń systemu)

• Skanuje spakowane pliki w 17 rożnych formatach(.zip, .arj, .rar itd. – rekursywne rozpakowywanie)

• Dzięki technologiom heurystycznym można zdefiniować również wirusy jeszcze nieznane.

• Błyskawiczne aktualizacje dzięki szybkim reakcjom na nowe outbreaki wirusów.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program od ostatniej wersji dostępny w języku Polskim

strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


rejestracja wersji trial

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
160 zł za antywirusa to trochę za dużo...
Odpowiedz
#3
szkoda tylko że nawet nie ma możliwości wypróbowania jego możliwości Wall
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#4
dodałem adres do rejestracji po wypełnieniu wysyłają plik klucz na miesiąc
Odpowiedz
#5
zord napisał(a):dodałem adres do rejestracji po wypełnieniu wysyłają plik klucz na miesiąc


wiem, wiem no ale od godziny nic na e-mail nie dostałem Sad
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#6
mi przyszedł od razu ale rejestrowałem na tymczasowej skrzynce i nie dostałem załącznika bo skrzynka nie obsługuje :/
Odpowiedz
#7
ja na 2 próbowałem tzn. wp i gmail lecz niestety cisza..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#8
Windowslive nie sprawia takich problemów.
Odpowiedz
#9
dostałem na gmaila po 15 sekundach podając dane tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MKS_VIR

Odpowiedz
#10
Jakie ogólne wrażenia? Gdybyście mieli wybierać między Ikarusem, a EAM, to co byście wybrali?
Odpowiedz
#11
EAM. Ładniejszy, tańszy. Dobrze radzi sobie w testach MRG (te od ochrony bankowej).
No i ma Mamutu.
Odpowiedz
#12
Moim faworytem w takim przypadku byłby EAM ze względu na wbudowany moduł Kontroli aplikacji i Reguły hostów, choć jednosilnikowy Ikarus jest prawie równie skuteczny jak EAM z dwoma silnikami, a przy tym nieco lżejszy.
...
Odpowiedz
#13
No tak, EAM jest jednak bardziej rozbudowany. A jak u Ikarusa z FP?
Odpowiedz
#14
Zdecydowanie EAM.
Po pierwsze możliwości: 2 silniki skanujące, bezpieczne surfowanie, bloker behawioralny
Po drugie cena: w pakiecie z OA Premium to wydatek około 80PLN na rok.
Odpowiedz
#15
Właśnie, ta oferta z OA jest świetna.
Odpowiedz
#16
Emsi posiada dodatkową ochronę tzn. kontrolę zachowań(Mamutu) i kontrolę hostów (bezpieczne surfowanie)
Ikarus ma podobną wykrywalność do EAM choć powiem że dodatkowy silnik A2 w EAM czasami potrafi miło zaskoczyć bo porównując
paczkę 100 Malware od morphiusza silnik A2 wykrył dodatkowo 3 więcej w tym trojana(sprawdzane 5 min. temu)
Być może wiesz no ale dla pewności napiszę przy wykrytym zagrożeniu jest końcówka IK lub A2 czyli oznaczenie
jaki silnik wykrył Wink
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#17
Piotrex, a jak z uzyciem zasobow przez EAM?
Odpowiedz
#18
kamil10506 napisał(a):Piotrex, a jak z uzyciem zasobow przez EAM?


podałem Wink w moim temacie o firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 21 lip 2011 12:18

w tej chwili 10MB choć czasami jest więcej
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#19
To mało Smile
Odpowiedz
#20
kamil10506 napisał(a):To mało Smile


teraz to tak wygłąda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości