SafeGroup

Pełna wersja: [PROMOOutpost Security Suite Pro za darmo na rok od TipRadar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Program nalleży zarejestrować na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

klucz który należy wpisać podczas rejestracji
54YP8-BPAWD-GK48G-KWGC8-GCC4C

Instalator programu z którym działa klucz

32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


spolszczenie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki zord. Wiesz, czy klucz trzeba aktywować w jakimś odstępie czasu, czy może za pol roku też będzie działał?

Eugeniusz

Znowu jakiś dodatkowy instalator, pewnie nie da się zaktualizować Grin
kamil10506 napisał(a):Dzięki zord. Wiesz, czy klucz trzeba aktywować w jakimś odstępie czasu, czy może za pol roku też będzie działał?


nie wiem w poprzednich promocjach klucz był liczony od dnia wygenerowania w tej chyba też tak że jak go wpiszesz za pół roku to tylko pół roku licencji zostanie

marsellus

kamil10506 napisał(a):Dzięki zord. Wiesz, czy klucz trzeba aktywować w jakimś odstępie czasu, czy może za pol roku też będzie działał?

Z tego co pisza to nie ma limitu czasu aktywacji ( licka pewnie liczona od wygenerowania)
Cytat: Yes, the long key can be used after OS is reinstalled or formatted if this key won’t be used on a different system
No tak. To do testów będzie idealna Smile
Spróbuję i zobaczę jak się będzie u mnie sprawował. Zobaczymy czy Eugeniusz ma rację chwaląc go Smile
Piszę się. Już zagościł na mojej stacjonarce. Genialnie blokuje reklamy, banery, etc. Kiedyś korzystałem z w Outpost Firewalla w wersji 6.x i zawsze byłem zadowolony. Dzięki!
Zord, kto jest autorem tłumaczenia do OSS?
to jest tłumaczenie z ostatniej polskiej wersji
szulcu napisał(a):Zord, kto jest autorem tłumaczenia do OSS?


zord napisał(a):to jest tłumaczenie z ostatniej polskiej wersji


Więc czyt.: DAGMA Tongue
Eugeniusz napisał(a):Znowu jakiś dodatkowy instalator, pewnie nie da się zaktualizować Grin

Czyli nie zaktualizujemy pakietu np. do wersji 7.5.1?Facepalm

Eugeniusz

Nie wiem jaki build jest w tym instalatorze, ale pewnie tak. Do wyższych wersji np. 8.0 też nie Grin
Dobrze że się wymigałem z takiego typu promocji i ja będę miał normalne klucze Smile. Muszę tylko wziąć się do pracy.
No w instalatorze z poprzedniej promocji (Freebiest.com) jest wersja 7.5 (3720.574.1668). Najnowsza wersja, o jakiej mi wiadomo, to 7.5.1 (3791.596.1681.481).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Grin
he he Wall A niektórzy narzekają na EAM że sypie fp tutaj to totalna porażka lub po prostu cios poniżej pasa za eliminowanie konkurencji..

Eugeniusz

To wykrycie dotyczy użycie pakera (np. UPX), tak przynajmniej ma to działać. Niech ktoś sprawdzi czy nagłówek pliku wykonywalnego się zgadza.
może zablokował żeby konfliktu nie było bo to nie jest normalne że ktoś instaluje 2 pakiety zabezpieczające
zord napisał(a):może zablokował żeby konfliktu nie było bo to nie jest normalne że ktoś instaluje 2 pakiety zabezpieczające


czyli po prostu Malware Grin
zord napisał(a):może zablokował żeby konfliktu nie było bo to nie jest normalne że ktoś instaluje 2 pakiety zabezpieczające


No to nieźle blokuje Grin
Wykrywając w tym podejrzane pliki?
Zord, ale z Ciebie kawalarz Smile
Stron: 1 2