[PROMOOutpost Security Suite Pro za darmo na rok od TipRadar
#1
Program nalleży zarejestrować na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

klucz który należy wpisać podczas rejestracji
54YP8-BPAWD-GK48G-KWGC8-GCC4C

Instalator programu z którym działa klucz

32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


spolszczenie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dzięki zord. Wiesz, czy klucz trzeba aktywować w jakimś odstępie czasu, czy może za pol roku też będzie działał?
Odpowiedz
#3
Znowu jakiś dodatkowy instalator, pewnie nie da się zaktualizować Grin
Odpowiedz
#4
kamil10506 napisał(a):Dzięki zord. Wiesz, czy klucz trzeba aktywować w jakimś odstępie czasu, czy może za pol roku też będzie działał?


nie wiem w poprzednich promocjach klucz był liczony od dnia wygenerowania w tej chyba też tak że jak go wpiszesz za pół roku to tylko pół roku licencji zostanie
Odpowiedz
#5
kamil10506 napisał(a):Dzięki zord. Wiesz, czy klucz trzeba aktywować w jakimś odstępie czasu, czy może za pol roku też będzie działał?

Z tego co pisza to nie ma limitu czasu aktywacji ( licka pewnie liczona od wygenerowania)
Cytat: Yes, the long key can be used after OS is reinstalled or formatted if this key won’t be used on a different system
Odpowiedz
#6
No tak. To do testów będzie idealna Smile
Odpowiedz
#7
Spróbuję i zobaczę jak się będzie u mnie sprawował. Zobaczymy czy Eugeniusz ma rację chwaląc go Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#8
Piszę się. Już zagościł na mojej stacjonarce. Genialnie blokuje reklamy, banery, etc. Kiedyś korzystałem z w Outpost Firewalla w wersji 6.x i zawsze byłem zadowolony. Dzięki!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#9
Zord, kto jest autorem tłumaczenia do OSS?
Odpowiedz
#10
to jest tłumaczenie z ostatniej polskiej wersji
Odpowiedz
#11
szulcu napisał(a):Zord, kto jest autorem tłumaczenia do OSS?


zord napisał(a):to jest tłumaczenie z ostatniej polskiej wersji


Więc czyt.: DAGMA Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
Eugeniusz napisał(a):Znowu jakiś dodatkowy instalator, pewnie nie da się zaktualizować Grin

Czyli nie zaktualizujemy pakietu np. do wersji 7.5.1?Facepalm
Odpowiedz
#13
Nie wiem jaki build jest w tym instalatorze, ale pewnie tak. Do wyższych wersji np. 8.0 też nie Grin
Dobrze że się wymigałem z takiego typu promocji i ja będę miał normalne klucze Smile. Muszę tylko wziąć się do pracy.
Odpowiedz
#14
No w instalatorze z poprzedniej promocji (Freebiest.com) jest wersja 7.5 (3720.574.1668). Najnowsza wersja, o jakiej mi wiadomo, to 7.5.1 (3791.596.1681.481).
Odpowiedz
#15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
he he Wall A niektórzy narzekają na EAM że sypie fp tutaj to totalna porażka lub po prostu cios poniżej pasa za eliminowanie konkurencji..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#17
To wykrycie dotyczy użycie pakera (np. UPX), tak przynajmniej ma to działać. Niech ktoś sprawdzi czy nagłówek pliku wykonywalnego się zgadza.
Odpowiedz
#18
może zablokował żeby konfliktu nie było bo to nie jest normalne że ktoś instaluje 2 pakiety zabezpieczające
Odpowiedz
#19
zord napisał(a):może zablokował żeby konfliktu nie było bo to nie jest normalne że ktoś instaluje 2 pakiety zabezpieczające


czyli po prostu Malware Grin
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#20
zord napisał(a):może zablokował żeby konfliktu nie było bo to nie jest normalne że ktoś instaluje 2 pakiety zabezpieczające


No to nieźle blokuje Grin
Wykrywając w tym podejrzane pliki?
Zord, ale z Ciebie kawalarz Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości