SafeGroup

Pełna wersja: Online Armor vs Comodo Firewall
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Która lepsza zapora
Online Armor vs Comodo Firewall
i dlaczego?

Eugeniusz

Jako zapora w sensie aplikacja do filtrowania połączeń i takie tam? Comodo.
Monitor systemu, który daje w sensowny sposób znać co się dzieje w systemie? Online Armor.
Mówię tutaj nie o samej zaporze ale dodatku do Emisofta Anti-Malwere. Chociaż program dobry ale często zdarzają mi się zacinki systemu podczas przeglądania neta a mam proc x2 2,8 i 4GB ramu i sie zastanawiam nad powrotem do comodo is. I nie wiem czy to przez OA tak mi ścina czy przez EAM.
tak jak gieniu napisal. oa ma lepszego hipsa. warto wspomniec, ze zyskasz bardzo szczelna piaskownice (za testami Eru).

Eugeniusz

Ogólnie rzecz biorąc zestaw OA 5.0 i EAM 5.1 jest stosunkowo (stosunkowo!) ciężki. W końcu OA jaki EAM filtrują łącze.
Jeśli używasz Opery, wyłącz Web Shield w OA. To może pomóc Smile
Eugeniusz napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc zestaw OA 5.0 i EAM 5.1 jest stosunkowo (stosunkowo!) ciężki. W końcu OA jaki EAM filtrują łącze.
Jeśli używasz Opery, wyłącz Web Shield w OA. To może pomóc Smile

Szukam szukam...nie wiem gdzie się to wyłącza:p chyba wracam do comodo zabardzo mułowate to jest Smile
Sprobuj z EAM+Comodo Firewall. Tak, ja ja. Moze sie odmuli Smile
kamil10506 napisał(a):Sprobuj z EAM+Comodo Firewall. Tak, ja ja. Moze sie odmuli Smile

A można wiedzieć czemu nie używasz całego pakietu IS comodo?
Bo wole EAM Tongue
pewnie dlatego, ze eam ma lepsza wykrywalnosc.
Tak, jak morphiusz napisal. Chociaz zdecydowanie lepszej nie ma. No ale dostalem licke za free, to z niej skorzystalem.
ja tu już nie wiem co zrobić, chyba format i wyłączyć kompa i już go nie włączać Smile
Najlepszy sposob Smile
A na serio to najpierw usun OA i zainstaluj Comodo Firewall, a jesli bedzie nadal mulilo, to odinstaluj EAM i zainstaluj Comodo IS. A w EAM wylaczyles bezpieczne surfowanie?
wyłączyłem na próbe i nie pomaga Smile pakiet dobry ale muli mi jak cholera czasem a jestem świeżo parę godzin po formacie c:/
Dobra, instaluj Comodo IS i nie marudź Cool
nie rozumiem po co te Twoje dylematy. ochrona Twoja, ktora masz teraz jest taka sama/porownywalna jak z cisem.
kamil10506 napisał(a):Dobra, instaluj Comodo IS i nie marudź Cool

ale mi się podoba EAM!Tongue
Wykonaj gruntowny skan, dodaj programy do listy zaufanych, poczekaj kilka dni. Powinien sie odmulic
Jak Ci muli EAM to zainstaluj sobie KIS-a Grin
A tak na serio to nie wiem jak EAM może Ci mulić Suspicious przecież bierze najczęściej ok. 10Mb Ram(6Mb u mnie w tej chwili) i prockiem nie szarpie..
Ale mi nie wali komunikatami, że mam reguły robić tylko zamula podczas przeglądania neta nawet na stronach na których mam juz reguły.
Stron: 1 2 3 4