SafeGroup

Pełna wersja: NIS 2012 - cena na Allegro!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Szukam softu na domowe komputery dla rodziny abym miał z nimi względny spokój. Padło na NIS 2012.
Wpadłem na popularne aukcje i znalazłem coś takiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To jakaś ściema czy co? Gdzie jest haczyk?

Apocalypse

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak na szybko znalezione. Pierwsze kilka postów. Najciekawszy jest ten z Policją.
Ja bym się w to nie bawił. A musi być koniecznie płatny?
Jest tyle dobrych rozwiązań za free np. Avast.
Nie ma haczyka. Dostajesz samą licencję, bez płyty i zbędnych pierdół. Program ściągasz z neta i dlatego tak tanio.

Kod:
ESD (ang. Electronic Software Distribution - elektroniczna dystrybucja oprogramowania) - metoda bezpośredniego rozpowszechniania komercyjnego oprogramowania komputerowego za pośrednictwem Internetu.



Jeśli to jest firma to raczej nie ma problemu, a jeśli prywatny użytkownik to jest ryzyko.
Avast free jest + firewall comodo.
Ale tutaj czasem trzeba coś potwierdzić bo fireewall lubi zapytać. Chciałbym nie kazać ludziom z rodziny wiedzieć co za proces wyłazi lub włazi do kompa bo to zwykli użytkownicy. Dlatego pomyślałem o NIS 2012.
Chociaż może zostawię tak jak jest, bo to chyba względnie dobre połączenie.

Apocalypse

To bardzo dobre połączenie. Comodo można tak ustawić, żeby się nic nie pytał. Zacząć trzeba też od tego jaki system. Jak x64 to wystarczy Avast + zapora systemowa. Jak chcesz to oczywiście możesz kupić NISA to bardzo dobry produkt ale nie jakieś zlewki z Allegro. Sprawdź sobie ceny w na banerze na górze forum.
A co do obecnego zestawu to poczytaj trochę o konfiguracji Comodo. Ja instalowałem to na komputerach ludzi, którzy internet kojarzą wyłącznie z niebieskim E i jakoś nie narzekają. Da się to poustawiać jak się chce ale trzeba trochę poczytać.
W razie czego możesz się zapytać na forum.
rafikrafiki napisał(a):Nie ma haczyka. Dostajesz samą licencję, bez płyty i zbędnych pierdół. Program ściągasz z neta i dlatego tak tanio.

Kod:
ESD (ang. Electronic Software Distribution - elektroniczna dystrybucja oprogramowania) - metoda bezpośredniego rozpowszechniania komercyjnego oprogramowania komputerowego za pośrednictwem Internetu.



Jeśli to jest firma to raczej nie ma problemu, a jeśli prywatny użytkownik to jest ryzyko.

Wersje ESD nie są tańsze 10x bo są ESD. Cos tu śmierdzi, z resztą teraz dopisali uwagę, że klucze niedostępne.

Apocalypse

Zwykle to bywa tak, że jakiś pracownik sklepu komputerowego zbiera gdzieś klucze, dopóki mu aukcji nie zamkną.
Wszystko cacy do czasu aż nie skontaktujemy się z supportem, którego defacto mieć nie będziemy. W jakim celu kupuje się płatny soft zabezpieczający jak nie ze względu głównie na support?
Jakbym miał korzystać z takiej licki to już wolałbym jechać na czymś bezpłatnym lub poczekać na promocje.
Zresztą po co płacić jak można znaleźć jakąś promocję i po sprawie.

Konto usunięte

Gdzieś kiedyś czytałem, że jeżeli natrafimy na oszusta to przykładowo właśnie Symantec ponoć w zamian za dane sprzedawcy może nam przekazać oryginalną licencję. Ile w tym prawdy to nie wiem, ja miałem podobny numer ale z Microsoftem.
Druga sprawa - jeżeli znasz się na cenach i kupisz coś, co jest autentycznie zbyt tanie jak na normalne koszty i okaże się to oszustwem to... sam możesz być oskarżony o paserstwo oprogramowania.
Co do paserstwa to sprawa zawsze jest trudna. Nie będę rozwijał ale generalnie sprzedawca odpowiednią formą sprzedaży może zacierać intencje paserstwa umyślnego po stronie kupującego robiąc nieświadomie z niego ofiarę oszustwa (ratując mu dupsko). Wiedza z codziennych starć.

Z tego co widzę właśnie Allegro usunęło aukcję.
lukasamd napisał(a):Gdzieś kiedyś czytałem, że jeżeli natrafimy na oszusta to przykładowo właśnie Symantec ponoć w zamian za dane sprzedawcy może nam przekazać oryginalną licencję. Ile w tym prawdy to nie wiem, ja miałem podobny numer ale z Microsoftem.


Cała prawda, bo sam miałem takową sytuację jakieś 2 lata temu. Po podaniu numeru aukcji, danych sprzedającego i przesłaniu klucza, jeszcze w tym samym dniu dostałem oryginalną licencję esd od Symanteca.
Sam mam taki klucz KIS 2012 i działa, te klucze nie są z polskiej dysrtybucji bo Kaspersky Polska nie prowadzi sprzedarzy kluczy KIS 2012 na jedno stanowisko, z jakiej dystrybucji są, to nie mam pojecia, ale jak ktos chce to moge mu sprzedac Smile
michałwawa napisał(a):Sam mam taki klucz KIS 2012 i działa, te klucze nie są z polskiej dystrybucji bo Kaspersky Polska nie prowadzi sprzedaży kluczy KIS 2012 na jedno stanowisko, z jakiej dystrybucji są, to nie mam pojecia, ale jak ktos chce to moge mu sprzedac Smile
Bez sensu. To jaki sens wydawać na coś pieniądze z czego nie skorzystamy w pełni. To już wole kupić rzeczpospolitaraz na jakiś czas z kisem i na to samo wyjdzie a i bonusowo bedę miał co poczytać.
klucz aktywowałem w programie sciągnietym z dobreprogramy czy instalki juz nie pamietam, ale działa i wszystko jest po polsku


Dodano: 29 sty 2012, 23:56

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a tu koles sprzedaje po 25 pln
w takim razie powodzenia w takiej transakcji... za tą kasę to już wolałbym iść do kina. a ten regulamin, cytuje "5. Na komentarze czekamy do 7 dni. Po 7 dniach osoby, które nie wystawiły komentarza będą zgłaszane o zwrot prowizji." wtf...?
No fakt , co to za zmuszanie do wystawienia komentarza do 7 dni ?:crazy:
Boją się negatywów jak kluczyk padnie.
Ciekawym trikiem byłoby kupić taką licencję za 10 zeta. Następnie napisać do suportu Symanteca, że nie jesteśmy pewni czy licencja jest oryginalna i w taki sposób można by było otrzymać od nich prawdziwy kluczykGrin

ktośtam

Ja kiedyś kupiłem lickę na NIS na Allegro w okazyjnej cenie i po formacie już nie mogłem aktywować programu tym kluczem. Nie zgłosiłem wtedy tego do Symanteca, bo w sumie to zostało mi około 40 dni ochrony i prawdę mówiąc, to wtedy nie wiedziałem, że można otrzymać legalny klucz po zgłoszeniu.
Niedrogo można kupić licencję ESD w tym sklepie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cena to $20, więc nie jest to wielki wydatek.
za 59 mozna kupic wersje box na allegro ,bez kombinacji...
Stron: 1 2