SafeGroup

Pełna wersja: NIS 2012 - niezgodny z Firefox 9.0.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !
Zainstalowałem sobie NIS-a, bo dostałem kluczyk od uprzejmego kolegi z forumGrin
Ale Firefox trąbi że dodatek Norton Toolbar jest niezgodny z tą wersja przeglądarki i został wyłączony.
I mam pytanie kiedy to w końcu poprawią Wall
Używając kiedyś NIS 2011 też był ten problem.
Dodatek jest mi potrzebny bo sam wynik WOT-a jest dla mnie mało wiarygodny, a Norton i WOTrazem to już jest coś.

Eugeniusz

Poprawią to w następnej dużej aktualizacji programu. Czekaj cierpliwie Smile.

Konto usunięte

Nie ten dział, zła nazwa tematu.
Przenoszę.

slawektor

Już dawno jest poprawione. Poprawili zaraz na drugi dzień po wyjściu Firefoxa 9.0.1 Zrób aktualizacje Nortona przez Live Update. Zrobi restart, jeszcze raz to samo, znowu restart.
I działa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

slawek to nie działa idź do tematu nisa tam wszystko jest napisane. Od kilku dni update zablokowanybo wprowadzają nową wersje.

slawektor

Zauważ że update na fotce robiło 9 minut temu.Zresztą robiłem fotkę, tolbar działa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

A jaką wersję NISa obecnie masz?
Pytam bo u mnie też aktualka nie działa.

slawektor

Wersja: 19.2.0.10
doputy nie wyjdzie19.5 wszyscy posiadacze nisa pl którzy niedawno go zainstalowali są zablokowani na 19.1.0.28

Konto usunięte

Kolejny powód do tego, aby siedzieć na angielskich wersjach programówFacepalm

slawektor

Sorry zrobiłem błąd. Wersja NISA to Norton Internet Security 2012 19.1.0.28 pobierana z dobrych bo z Symanteca nie było można.A 19.2.0.10 jest aktualnie.
Instalowałem z tydzień temu.
Ja też mam wersje 19.1.0.28None
Uruchamiałem Live Update i nic nowego nie znalazł.
Pobrałem ze strony Symanteca.
Cytat: A 19.2.0.10 jest aktualnie.

Czyli będę musiał od początku pobierać nowszą wersję ???
Wolałbym żeby był po polsku.
Ale update 19.2.0.10 zlikwidowali ze względu że dołączyli go już do 19.5. Trzeba czekać po prostu ąz udostępnią 19.5 i tyle.

slawektor

Sorry pomyłka. Doczytałem.Masz rację.
Odinstalowałem, zainstalowałem tylko antywira Nortona żeby zrobić aktualizacje po wpisaniu klucza Z Nisa, przezNorton Download Manager, kiedyś dzięki takiemu zabiegowi instalator dał wersję pl, mimo że ogólnie nie była jeszcze dostępna w tym języku.
Teraz nic z tego, gorzej bo pobrało wersję 19.1.1.3.
Właśnie zainstalowałem Firefox 10.0 i nadal jest problem z Norton ToolbarFacepalm
z forum symanteca "The 19.5.0.145 patch is now available for all English users. ". Czyli wersji na inne języki można spodziewać się w każdej chwili.


Dodano: 31 sty 2012, 13:22

Też macie w folderze z nortonemw folderach :engine,engine64,miu foldery z najnowsza wersją ?

Konto usunięte

bardok206 napisał(a):Też macie w folderze z nortonem w folderach :engine,engine64,miu foldery z najnowsza wersją ?


U mnie nie ma.

Dzisiaj po ręcznym update chciał restartu. Nadal jednak jest stara wersja, nadal nie działa toolbar (w FF9, więc w FF10 zapewne również nie).

slawektor

Tak. Z nową i starą w folderze NortonInstaller oraz engine w Norton Internet Security.
U mnie zanim się zainstalowało to był dwa lub 3 restartu po ręcznym LU. Ciekawi mnie czemu uposzła aktualizacja a u innych jeszcze , choć oficjalnie jeszcze nie udostępnili. Może mają przeciążone serwery i cichaczem aktualizują ludzi? Przecież powoli prawie każdemu się ściąga w tle...