SafeGroup

Pełna wersja: Czat kamerkowy - stronki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oto kilka stronek gdzie możemy sobie porozmawiać z inną osobą widząc ją. Działa to na zasadzie ruletki. Partner jest losowy, więc zawsze jest możliwość trafienia na kogoś ciekawego. Jeśli dana osoba nam się nie spodoba to zawsze możemy ją przełączyć.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oto linki do najciekawszych stronek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Pytanie: po co??
Eugeniusz napisał(a):Pytanie: po co??

Dla jaj, z ciekawości, z chęci poznania kogoś ciekawego...
a nóż trafisz na kogoś kto się rozbierze Wink

Eugeniusz

Marnowanie czasu i energii elektrycznej. Jak ktoś chce pooglądać kogoś rozebranego to niech sobie włączy pink video Smile
Eugeniusz napisał(a):Marnowanie czasu i energii elektrycznej. Jak ktoś chce pooglądać kogoś rozebranego to niech sobie włączy pink video Smile

To nie to samo ;-) Mimo wszystko nie jest tak łatwo namówić kogoś do rozebrania, zawsze trzeba wykazać się grą wstępną itd. ;-) Sam jakiegoś czasu siedziałem na tym, wciąga niemiłosiernie.
Eugeniusz napisał(a):Marnowanie czasu i energii elektrycznej. Jak ktoś chce pooglądać kogoś rozebranego to niech sobie włączy pink video

Każdy robi, co mu się podoba, nie oceniaj za innych Wink
hyhy każdy ma swoje fetysze ;]
ja widziałem z miesiąc temu jak na pewnej stronie, na której są publiczne kamerki i publiczne czaty jakaś dziewczyna z chłopakiemGrin
To mieli super widownięGrin

byku81

Demonstracja genitalia i tarcie bielizny ja nie moge jaki regulaminGrinto sie nawet po stringach podrapać nie można w czasie rozmowy
Cytat: Sam jakiegoś czasu siedziałem na tym, wciąga niemiłosiernie.


Dokładnie. Nie tak dawno temu moja siostra nie mogła zejść z czatu. Ja unikam czegoś takiego Tongue
natomiast na czatach wp, onet siedzą pedofile. Sprawdzałem Grin
Plati - Wejdź na kobiecym nicku a już masz parę priv Tongue