SafeGroup

Pełna wersja: Outpost Security Suite Pro 7.5.1 Polska wersja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
na stronie agnitum

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pojawila sie informacja dotyczaca polskiej wersji, niedawno byla promocja powyzszego programu, nie pamietam juz na jakiej stronie, pragne tylko poinformowac, ze niestety nie da sie do polskiej wersji dostosowac kluczy z tych promocji, wyskakuje wiadomosc, ze zly klucz, itp, troche szkoda, ale coz angielska wersja tez dobra, pewnie wiadomosc nie powinna byc w tym miejscu ale chcialem o tym poinformowac, jak cos to prosze ja wykasowac, pozdroweczka
Miło z ich strony Smile Teraz kolei na OA i PF
jak ktoś ma angielska wersje z promocji to wystarczy przekopiować polskie pliki językowe i dopisać język polski do pliku konfiguracyjnego

ktośtam

A jak z jakością polskiej wersji?

Eugeniusz

Dagma raczej świni nie zrobiła i nie dała śmieciowatego tłumaczenia.

marsellus

W OFP jest w porządku Wink
a jak to zrobic? prosze o pomoc


Dodano: 18 lut 2012, 21:28

tzn. jak przekopiowac te polskie pliki
W folderze Agnitum: wyszukujesz wszytkie pliki z końcówką .pl np. acs.pl, update.pl, spae.pl. To samo tyczy się folderów plugins i plugins_acs. Z głównego folderu Kopiujesz plik konfiguracyjny machine.ini, i wklejasz np. na pulpit, otwierasz w notatniku i gdzieś w dolnej części tekstu wyszukujesz słowa Languages. W wierszu LangList dopisujemy na końcu: |pl i zapisujemy plik. Jak zainstalujesz wersję angielską, wyłączasz autoochronę i wklejasz pliki w te same miejsca co wcześniej skopiowałeś. Plik machine.ini kopiujesz i zamieniasz. Wchodzisz w ustawienia, ogólne, wybierasz Polski, włączasz i wyłączasz Outposta. Pamiętaj o ponownym włączeniu autoochrony Smile

Może tak, w folderze Agnitum znajdź pliki o nazwach:
acs.pl, crit_localize.pl, feedback.pl, html_ui.pl, ie_bar.pl, op_cmn.pl, op_install.pl, op_mon.pl, op_shell.pl, py_localize.pl, spae.pl, update.pl
folder plugins:
antimalware.pl, logviewer.pl, netstatviewer.pl
folder plugins_acs:
amw.pl, content.pl, downloader.pl, firewall.pl, hips.pl, sand.pl

Dusiek

Tępo mają po prostu piorunujące cóż widać zależy im na Polskim rynku tak jak naszemu donalduniowi na wyborcach. Beer
dziekuje bardzo za pomoc, zabieram sie do pracy, mialem to zrobic co prawda wczoraj, ale opanowala mnie niemoc i poszedlem spac, jeszcze raz dzieki, pozdroweczka

Eugeniusz

TASMAN napisał(a):Tępo mają po prostu piorunujące cóż widać zależy im na Polskim rynku tak jak naszemu donalduniowi na wyborcach. Beer

Nie im, tylko Dagmie. A co do drugiego to raczej zależy, ale przed wyborami. Jak każdemu zresztą.
Wrzucam poprawione tłumaczenie, znalazłem jeden kwiatek i trochę nie przetłumaczonych linijek. Wrzuciłem też folder news-y, dla tych którzy chcą mieć w głównym oknie informacje również po polsku Smile w wierszu LangList dopisujemy |pl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dowload:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zrobiles kawal dobrej roboty, dzieki, pozdroweczka
jacekb napisał(a):zrobiles kawal dobrej roboty, dzieki, pozdroweczka
Kawał to zdecydowanie za dużo powiedziane, poprawiam to co jest już zrobione czyli malutkie ziarenko Smile


Poprawione:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+ parę mniejszych błędów w tłumaczeniu.
Bez sensu kompletnie z tym polskim, nie mogli zaczekać te parę dni, dopracować i wydać z nową wersją?!

Dowload

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Czy ktoś z szanownych kolegów próbował zaaplikować spolszczenie do wersji 7.5.2?
Używam z nową wersją, jest ok.
Witam. Mógłbym prosić o spolszczenie do OSS 7.5.1, link już nie działa. Ewentualnie gdyby ktoś chciał mogę wymienić klucz z promocji (nieaktywowany), na kluczyk do Polskiej wersji 7.5.1. Na zachętę dodam że jestem w stanie oddać dwa klucze, jeden ważny jeszcze około 240 dni, drugi jw. (oba z promocji)Smile

ktośtam

lordzik napisał(a):Witam. Mógłbym prosić o spolszczenie do OSS 7.5.1, link już nie działa. Ewentualnie gdyby ktoś chciał mogę wymienić klucz z promocji (nieaktywowany), na kluczyk do Polskiej wersji 7.5.1. Na zachętę dodam że jestem w stanie oddać dwa klucze, jeden ważny jeszcze około 240 dni, drugi jw. (oba z promocji)Smile

Proszę bardzo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziękuje.Smile
Na stronie dagma.com.pl do pobrania jest polska wesja najnowszego OSS i OFP v7.5.2:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2