SafeGroup

Pełna wersja: Escan internet security 11 na pół roku.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możemy go nabyć kupując pewne czasopismo komputerowe:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie ukrywam, ale chyba jutro sprawię sobie ten numer i zobaczę na co go stać. No chyba że zapomnę kupić Lol

Dusiek

Mnie też jakoś tak korci ten pakiet. Beer

Konto usunięte

Szkoda że nie AV, jest lżejszy od Nortona i też bym się skusił.
To jest prawie to samo. Zawsze możesz wyłączyć funkcje z wersji IS.

Dusiek

Dzisiaj zainstalowałem ten pakiet i tyle nerwów co zjadłem przez ten program to chyba jeszcze nigdy tak do bani nie było instalacja przebiegła ok. restart systemu i bania system nie ruszy pozostał tylko chamski restart i uruchomienie systemu w trybie awaryjnym .A miało być tak fajnie Beer
Bardzo dziwne. I to jest własnie przykre, że nie szukasz przyczyny takiego zachowania komputera, zwalając wszystko na program.

Dusiek

Dziwne i to powiedziałbym sakramencko ale po odinstalowaniu tego cuda system jak nowo narodzony a miałem taką nadzieje że sprawdzę ten pakiecik w praniu ale moje nerwy po prostu padły i tyle.
ściągnij wersje ze strony bezpośrednio od producenta. Kod programu nie jest w żaden sposób zmodyfikowany specjalnie dla Niezbędnika, więc będzie to działać bo właśnie sobie aktywowałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie martw się, że nie ma tam wersji PL, instalator sam ją wykryje.

A tak nawiasem, nie używasz 2 antywirusów? Odinstalowałeś poprzedni kiedy instalowałeś eScana?

marsellus

adrian1877 napisał(a):A tak nawiasem, nie używasz 2 antywirusów? Odinstalowałeś poprzedni kiedy instalowałeś eScana?

Lub mogły zostać jakieś aktywne resztki po poprzednim sofcie (usługi, sterowniki) i z nimi konflikt Suspicious

Dusiek

Odinstalowałem KIS znowu taki nawiedzony to nie jestem żeby robić z systemu jakąś twierdzę,ale mogło coś pozostać sam już nie wiem Wall
Ja dzisiaj będę go instalował, więc sprawdzę czy jest jakiś problem.

Dusiek

rafikrafiki napisał(a):Ja dzisiaj będę go instalował, więc sprawdzę czy jest jakiś problem.
No i jak tam działa ten eScan Question
Dam znać wieczorem, bo nie miałem czasu go zainstalować.

U mnie działa bez zarzutów.

Dusiek

To fajnie ja chwilowo dałem sobie siana z pakietem. Wall