Promocja Escan internet security 11 na pół roku.
#1
Możemy go nabyć kupując pewne czasopismo komputerowe:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie ukrywam, ale chyba jutro sprawię sobie ten numer i zobaczę na co go stać. No chyba że zapomnę kupić Lol
Odpowiedz
#2
Mnie też jakoś tak korci ten pakiet. Beer
Odpowiedz
#3
Szkoda że nie AV, jest lżejszy od Nortona i też bym się skusił.
Odpowiedz
#4
To jest prawie to samo. Zawsze możesz wyłączyć funkcje z wersji IS.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#5
Dzisiaj zainstalowałem ten pakiet i tyle nerwów co zjadłem przez ten program to chyba jeszcze nigdy tak do bani nie było instalacja przebiegła ok. restart systemu i bania system nie ruszy pozostał tylko chamski restart i uruchomienie systemu w trybie awaryjnym .A miało być tak fajnie Beer
Odpowiedz
#6
Bardzo dziwne. I to jest własnie przykre, że nie szukasz przyczyny takiego zachowania komputera, zwalając wszystko na program.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#7
Dziwne i to powiedziałbym sakramencko ale po odinstalowaniu tego cuda system jak nowo narodzony a miałem taką nadzieje że sprawdzę ten pakiecik w praniu ale moje nerwy po prostu padły i tyle.
Odpowiedz
#8
ściągnij wersje ze strony bezpośrednio od producenta. Kod programu nie jest w żaden sposób zmodyfikowany specjalnie dla Niezbędnika, więc będzie to działać bo właśnie sobie aktywowałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie martw się, że nie ma tam wersji PL, instalator sam ją wykryje.

A tak nawiasem, nie używasz 2 antywirusów? Odinstalowałeś poprzedni kiedy instalowałeś eScana?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#9
adrian1877 napisał(a):A tak nawiasem, nie używasz 2 antywirusów? Odinstalowałeś poprzedni kiedy instalowałeś eScana?

Lub mogły zostać jakieś aktywne resztki po poprzednim sofcie (usługi, sterowniki) i z nimi konflikt Suspicious
Odpowiedz
#10
Odinstalowałem KIS znowu taki nawiedzony to nie jestem żeby robić z systemu jakąś twierdzę,ale mogło coś pozostać sam już nie wiem Wall
Odpowiedz
#11
Ja dzisiaj będę go instalował, więc sprawdzę czy jest jakiś problem.
Odpowiedz
#12
rafikrafiki napisał(a):Ja dzisiaj będę go instalował, więc sprawdzę czy jest jakiś problem.
No i jak tam działa ten eScan Question
Odpowiedz
#13
Dam znać wieczorem, bo nie miałem czasu go zainstalować.

U mnie działa bez zarzutów.
Odpowiedz
#14
To fajnie ja chwilowo dałem sobie siana z pakietem. Wall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości