SafeGroup

Pełna wersja: F secure Online Backup 3.0 Beta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

Witam,
Czy ktos z Was uczestniczy juz może w projekcie FOB 3.0 beta? Jakie wrażenia na temat nadchodzącego programu?


Dodano: 14 maja 2012, 12:31

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Program po restarcie systemu swietnie działa, jest dostepne 5 gb limitu na 5 miesięcy.

McAlex

Dzis nowa wersja, zmiany kosmetyczne w wyglądzieGrin Działa bardzo stabilnie, polecam. Co ciekawe program integruje sie z całym FTp . Wygląda na to ,ze F wprowadzi niedługo coś ala "Total Protection"Grin
Ta integracja jest juz w FIS 2012 + BACKUP 2.0 Smile

Moze i Total Security, ale cena za oba programy to duzy wydatek...

McAlex

kamil10506 napisał(a):Ta integracja jest juz w FIS 2012 + BACKUP 2.0 Smile

Moze i Total Security, ale cena za oba programy to duzy wydatek...

Mysle, że nie bedzie juz wersji av.
IMO AV rzeczywiscie powinni odpuscic, bo nie eozni sie az tak od IS, szczegolnie jesli od v2013 bedzie windowsowy firewall. Ale czy tak zrobia?... Smile No i oczywiscie czekam na Total Protection z backupem

McAlex

Myslę, że na bank gdyż juz mozna wyłaczac firewalla i wyłaczyć w programie alerty.
A Deepguard bez firewalla to jak snajper bez broniGrinGrinGrin
Niech sobie wsadza te ich strone z,pomyslami uzytkownikow. Wedlug ludzi z F Secure mozliwosc wylaczenia i wlaczenia ochrony z menu kontekstowego, czy opcja "Napraw problemy" (np nieaktualne bazy) to niepotrzebne "gadzety"Wall

McAlex

kamil10506 napisał(a):Niech sobie wsadza te ich strone z,pomyslami uzytkownikow. Wedlug ludzi z F Secure mozliwosc wylaczenia i wlaczenia ochrony z menu kontekstowego, czy opcja "Napraw problemy" (np nieaktualne bazy) to niepotrzebne "gadzety"Wall
Jeszcze autoskan USB jest zupełnie niepotrzebnyGrin
Możliwe, że podzielą AV i Internet Security w ten sposób, że AV=Dotychczasowy IS, któremu zabrali zaporę, a IS=Dotychczasowy IS+Online Backup.

McAlex

PascalHP napisał(a):Możliwe, że podzielą AV i Internet Security w ten sposób, że AV=Dotychczasowy IS, któremu zabrali zaporę, a IS=Dotychczasowy IS+Online Backup.
Też tak sądze. OB działa naprawde rewelacyjnie.
Mam pytanka:
1.Czy są opcje kopiowania różnicowego
2. ... natychmiastowej (o ile łącze pozwala) aktualizacji pliku
3. ... synchronizacji wybranych zasobów pomiędzy kilkoma komputerami
4. ... dostęp z panelu przeglądarki (dowolny komputer podpięty do sieci)
5.... kopie lokalne (CD, pen itp)

no i widzę że masz McAfee - jak porównanie?

McAlex

mogę kopiować tylko wybrane foldery , które są aktualizowane automatycznie. Nie mam możliwości wyboru rodzaju plików które z automatu mają lecieć na serwer, choć taka funkcja jakby jest , jednak dla mnie niedostępna. Synchronizacja z kilkoma komputerami. Hm sprawdze to. Na razie dostałem tylko adres internetowy pod którym mogę się logowac i ściągać pliki. Myślę, że nie wszystkie funkcję jeszcze działają lub betatesterzy nie mają fulldostępu. Program lubi czasem pytać o klucz subskrypcji. Łączy się z tp i raczej nie można wgrac go bez tego programu.wyklucza się z f secure 2012. Szczerze pisząc wygląda mi na to, że f secure wykonuje test programu aLa total protection, a nie online backup samego w sobie. Ale działa to samo w tle,lekko i obsługa totalnie banalna:-) zachęcam do testów 5gb do dyspozycji jest. Mcafee to wersja stabilna więc nie chcę porównywać:-)
Synchronizacja z tego co pamiętam z poprzedniej wersji jest tylko dla jednego kompa. Total Security to jest niegłupi pomysł, ja chętnie bym sobie taki pakiet kupił, jeżeli byłby w dobrej cenie.