SafeGroup

Pełna wersja: McAfee Total Protection 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

McAlex

Witam,
posiadam licencję na McAfee Total Protection. Licencja na blisko 11 m-cy(juz trwa). Jest to klucz na 3 kompy, uzywany na jednym. Oznacza to ,że mogę przyjąc do swego konta jeszcze 2 użytkowników. Chętnych zapraszam.
Ps.Program pobiera sie on line z mojego kontaGrin, w dowolnym języku.
To ja się piszęGrin

McAlex

Otrzymałeś wiadomosc prywatnąGrin
Tak, pobrałem aplikację i ją instaluję.

Cytat: Wybierasz wtedy opcję "Licencja nr3".
A to kiedy trzeba zrobić po instalacji ?

McAlex

Masz dowolny wybor.
Online Backup jest wazne tyle ile licencja.
Odinstalował mi malwarebytes anti-malwareSad

McAlex

Tak , McAfee jest nietolerancyjny. Pozniej mozesz sprobować wgrac.
To ja jeszcze poproszę Smile

McAlex

W takim razie i Tobie wysłałem prywatną wiadomośc. Mam nadzieję ,że prezent ode mnie spodoba się Wam czy osobom , którym go zainstalujecie.
W przypadku gdyby McAfee nie przypadł do gustu , proszę dac znać , przekaże licencję dalej. Natomiast radzę nie kierować się jego wyglądem. To ,ze jest brzydki , nieznaczy, że nieskuteczny. Polecam tworzyć magazyny , dobry sposób na przechowywanie próbek.
Ja go nie oddam.WinkKiedyś miałem plusa, i tak strasznie nie było. Co do tych magazynów to jak je tworzyć?

McAlex

Swoją drogą radzę włączyć skan pendrive, ochronę sieci i zmienić ustawienia Firewalla. Wejdż w główne okienko-Nawigacja-Fukcje i tam szukaj . Screeny wrzuciłem jak sie nie mylę w temacie McAfee. Kurczę teraz dobijam Nortona i nie mam przed sobą McAfiego , jednak myślę ,że nie powinno to byc kłopotliwe. Ogólnie soft hard-banalny w obsłudze.
To nie lepiej zainstalować tą betę, którą w innym temacie podałeś i mieć licencję lifetime?

McAlex

Borzuck napisał(a):To nie lepiej zainstalować tą betę, którą w innym temacie podałeś i mieć licencję lifetime?

Beta nie ma dostępu do Online Backup jeśli się nie mylę, jest tez po angielsku.
Of course Bete tez polecam.
Temat do zamknięcia, licencje oddane.
Wyświetliło mi się okienko: kreator rejestracji McAfee online backup.Co mam wybrać? Licencja 1, czy 2 bo nie chce namieszać.

McAlex

którakolwiek
Wybrałem jeden, a podczas tworzenia kopi pokazało mi błąd konta 3 ???

McAlex

Zwolniła się jedna licencja, zapraszam.
W standardzie wszystkie dodatki jakie proponuje McAfee.
Jeśli dalej aktualne, to ja się piszę Smile

Ps. możesz mi na Pw napisać gdzie można pobrać tą bete ?

McAlex

Ok,proszę dać znać jak program się spisuje.

McAlex

Wedle konsoli McAfee poprzedni użytkownik nie pobrał licencji. Więc do oddania jeszcze jedna, ważna do maja 2013 z aktualizacją do v.2013. Pełny zestaw z Online Backup.
Stron: 1 2