Oddam McAfee Total Protection 2013
#1
Witam,
posiadam licencję na McAfee Total Protection. Licencja na blisko 11 m-cy(juz trwa). Jest to klucz na 3 kompy, uzywany na jednym. Oznacza to ,że mogę przyjąc do swego konta jeszcze 2 użytkowników. Chętnych zapraszam.
Ps.Program pobiera sie on line z mojego kontaGrin, w dowolnym języku.
Odpowiedz
#2
To ja się piszęGrin
Odpowiedz
#3
Otrzymałeś wiadomosc prywatnąGrin
Odpowiedz
#4
Tak, pobrałem aplikację i ją instaluję.

Cytat: Wybierasz wtedy opcję "Licencja nr3".
A to kiedy trzeba zrobić po instalacji ?
Odpowiedz
#5
Masz dowolny wybor.
Online Backup jest wazne tyle ile licencja.
Odpowiedz
#6
Odinstalował mi malwarebytes anti-malwareSad
Odpowiedz
#7
Tak , McAfee jest nietolerancyjny. Pozniej mozesz sprobować wgrac.
Odpowiedz
#8
To ja jeszcze poproszę Smile
Odpowiedz
#9
W takim razie i Tobie wysłałem prywatną wiadomośc. Mam nadzieję ,że prezent ode mnie spodoba się Wam czy osobom , którym go zainstalujecie.
W przypadku gdyby McAfee nie przypadł do gustu , proszę dac znać , przekaże licencję dalej. Natomiast radzę nie kierować się jego wyglądem. To ,ze jest brzydki , nieznaczy, że nieskuteczny. Polecam tworzyć magazyny , dobry sposób na przechowywanie próbek.
Odpowiedz
#10
Ja go nie oddam.WinkKiedyś miałem plusa, i tak strasznie nie było. Co do tych magazynów to jak je tworzyć?
Odpowiedz
#11
Swoją drogą radzę włączyć skan pendrive, ochronę sieci i zmienić ustawienia Firewalla. Wejdż w główne okienko-Nawigacja-Fukcje i tam szukaj . Screeny wrzuciłem jak sie nie mylę w temacie McAfee. Kurczę teraz dobijam Nortona i nie mam przed sobą McAfiego , jednak myślę ,że nie powinno to byc kłopotliwe. Ogólnie soft hard-banalny w obsłudze.
Odpowiedz
#12
To nie lepiej zainstalować tą betę, którą w innym temacie podałeś i mieć licencję lifetime?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#13
Borzuck napisał(a):To nie lepiej zainstalować tą betę, którą w innym temacie podałeś i mieć licencję lifetime?

Beta nie ma dostępu do Online Backup jeśli się nie mylę, jest tez po angielsku.
Of course Bete tez polecam.
Temat do zamknięcia, licencje oddane.
Odpowiedz
#14
Wyświetliło mi się okienko: kreator rejestracji McAfee online backup.Co mam wybrać? Licencja 1, czy 2 bo nie chce namieszać.
Odpowiedz
#15
którakolwiek
Odpowiedz
#16
Wybrałem jeden, a podczas tworzenia kopi pokazało mi błąd konta 3 ???
Odpowiedz
#17
Zwolniła się jedna licencja, zapraszam.
W standardzie wszystkie dodatki jakie proponuje McAfee.
Odpowiedz
#18
Jeśli dalej aktualne, to ja się piszę Smile

Ps. możesz mi na Pw napisać gdzie można pobrać tą bete ?
Odpowiedz
#19
Ok,proszę dać znać jak program się spisuje.
Odpowiedz
#20
Wedle konsoli McAfee poprzedni użytkownik nie pobrał licencji. Więc do oddania jeszcze jedna, ważna do maja 2013 z aktualizacją do v.2013. Pełny zestaw z Online Backup.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości