SafeGroup

Pełna wersja: Motoryzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jurek, sam ściągałem kilkadziesiąt cracków do pewnej gry na początku grudnia i je uruchamiałem po kolei. Fakt trochę avira przysnęła że nie zaalarmowała od razu, ale przy skanowaniu się wszystko wyjaśniło, poprostu definicje były przestarzałe i dlatego musiałem usuwać niektóre wirusy przez Combofixa. Avira usunęła przecież gromadę wirusów Monder, Combofix zajął się Vundo, którego Spybot nie umiał usunąć.

Avira bublem nie jest, Avast jest IMO dużo gorszy (co z tego, że ma te skanery HTTP i antyspyware), ale popularniejszy. Gdyby Avira była bublem nie wygrywałaby tylu testów Smile
Avira jest jak niemiecki samochód, niby nic takiego, ale za to jaka wygoda i wydajność, nieawaryjność. I cena.
Przytoczę ci niemieckie marki aut, BMW czy Volkswagen to klasa sama w sobie. Fajne wnętrze, brak tandety. A wejdź do takiego Smarta, czy Fiata Pandy, te auta wyglądają jak pudełka zapałek, i gdzie tu masz prezencję.Grin Jedyne co jeszcze jest ładne to Toyota Avensis w nowej wersji.

U mnie, podobnie jak u ciebie, Avira nie widziała niektórych wirusów, ale imo to nie powód do przesiadki.
Gdyby więcej ludzi używało Aviry, nie byłoby tylu tematów dot. logów na forach Smile
No nie gadaj, avast! też jest dobry.
I nie gadaj na fiata pandę, siedzi się w niej wysoko i bdb. się ją prowadzi ;D
mateusz8466 napisał(a):No nie gadaj, avast! też jest dobry.

Dobry jest, ale nic więcej. Jednak dla mnie najważniejszy jest czysty komputer, Avast nie zawsze to zapewni ze swoimi wbudowanymi monitorami antyspyware.

mateusz8466 napisał(a):I nie gadaj na fiata pandę, siedzi się w niej wysoko i bdb. się ją prowadzi ;D

Dla mnie jest twarda, siedzi się w niej tak jak w Oplu Vivaro Tongue) W obecnych czasach większość aut się dobrze prowadzi bo mają wspomaganie kierownicy i dużo KM.
Plati napisał(a):Przytoczę ci niemieckie marki aut, BMW czy Volkswagen to klasa sama w sobie. Fajne wnętrze, brak tandety. A wejdź do takiego Smarta, czy Fiata Pandy, te auta wyglądają jak pudełka zapałek, i gdzie tu masz prezencję.


Noooo nie zgadzam sie z ta opinia, Plati czy kiedykolwiek uzytkowales/jezdziles Smartem? Ja jezdzilem zarowna wersja starsza Smart ForTwo jak i ta najnowsza z 2007 roku. Ani w wersji starszej ani w wersji najnowszej nigdy nie czulem sie jak w "pudelku od zapalek" - wbrew pozorom smart w srodku jest bardzo wygodny, poza tym jest w nim tyle miejsca dla pasazera ile w vw passat''cie. Nawet na dluzszych dystansach jest to nadal bardzo sprawne i przyjemne autko (~9-10h), wada jest brak pelnej regulacji w pionie fotela, no ale coz Grin.
Jedno ale - spalanie, nie jest takie male jak zapewnia producent, ale to juz inna bajka Wink
by the way Smart to autko szwajcarsko-niemieckie, nie porownuj go do wloskiego Fiata Smile
W ForTwo tyle samo miejsca dla pasażera jak Passacie? Heh.. Kiedyś miałem Daewoo Tico i wiem jak to jest.
Smartem nie jechałem, ale siedziałem w nim i już się dziwnie czułem. Poza tym Tico spala 5litrów/100km Smile

Każdy wybiera to co lubi i tego się trzymajmy, tak samo z AV, jak i z samochodami Grin
Tico raz jechalem jako pasazer - twarz mialem przy szybie (jestem wysoki/dlugi) Wink
Aluminiowe autko.
ForTwo tyle samo miejsca mialem na nogi ile w nowym Passat''cie, poza tym ForTwo na autostradach spalal mi ok. 6-7l/100, producent pisal o 4 w ksiazce obslugi Grin
Prosilbym moderatora o wydzielenie watkow z tej dyskusji do jakiegos innego motoryzacyjnego tematu Wink
To jest dokladnie ten (nowy) Smart (wloty powietrza po bokach):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"ForTwo tyle samo miejsca mialem na nogi ile w nowym Passat''cie" - pewnie jechałeś z przodu tym Smartem.
"Tico raz jechalem jako pasazer - twarz mialem przy szybie (jestem wysoki/dlugi)" -Oplu Vivaro głową dotykałbyś pewnie sufitu Smile
Książki o spalaniu aut prawie zawsze kłamią. To taki chwyt marketingowy Tongue


Również byłbym wdzięczny za wydzielenie postów.
A ile czasu zbierałeś na to cacuszko ;?
Creer to jak duży jesteś skoro miałeś poliki przy szybie ???
Plati napisał(a):"ForTwo tyle samo miejsca mialem na nogi ile w nowym Passat''cie" - pewnie jechałeś z przodu tym Smartem.


A gdzie mialem siedziec w Smarcie? w bagazniku? przeciez Smart ForTwo ma tylko 2 miesca siedzace Smile
mateusz8466 napisał(a):A ile czasu zbierałeś na to cacuszko ;?
Creer to jak duży jesteś skoro miałeś poliki przy szybie ???


Autko bylo wypozyczone.
Na drugie pytanie nie odpowiem GrinCool
Ja mam sąsiadkę, która waży bardzo dużo ;D
I jak wsiada do tico, to mocno przechyla go na jedną stronę Grin
mateusz8466 napisał(a):Ja mam sąsiadkę, która waży bardzo dużo ;D
I jak wsiada do tico, to mocno przechyla go na jedną stronę Grin


ja nie jestem gruby tylko wysoki ;p
Macie temat o motoryzacji. Grin
Dzięki Serafin Grin

To nie była aluzja ;D Ja też jestem wysoki, ale w tico nie siedziałem, a pandą dobrze mi się jeździło <zlezka>
Serafin napisał(a):Macie temat o motoryzacji. Grin


Merci Grin
mateusz8466 napisał(a):Dzięki Serafin Grin

To nie była aluzja ;D Ja też jestem wysoki, ale w tico nie siedziałem, a pandą dobrze mi się jeździło <zlezka>


Ja jakos pandy nie wspominam, smieszne autko, dziwne bym powiedzial jakies takie ni to terenowka ni osobowy samochod, na zakretach fatalnie sie zachowywala.

Jurek

Ja od ponad roku jeżdżę autobusem. Spotykam znajomych a kierowca otwiera mi drzwi. Rewelacja Smile
Syn bogatego szejka studiował wiele lat temu w Polsce. Napisał list do ojca. Tato, tutaj wszyscy jeżdżą autobusami, tylko ja jeden samochodem. Szejk odpisał. Synu nie martw się! Jeżeli będziesz miał bardzo dobre oceny, też ci kupię autobus Smile


Jeżeli ktoś całe życie jeździ Golfem, to nie ma pojęcia jak jest jazda w Mercu, czy w Lamborghini. Podobnie jest z Twoją ukochaną Avirą, która przypomina solidnego ale niestety mało nowoczesnego i awaryjnego Golfa.
No to nieźle z tym Golfem, że awaryjny,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Właśnie to Golfy widzę często na ulicach. Są to stare i nowe Golfy. W ogóle niemieckie auta najczęściej widzę Grin Tak samo każdy używa tego co chce, i nie chcę zmieniać AV bo się do niego przyzwyczaiłem, jest w czołówce w testach, jest AVem roku 2008, nie miała u mnie wpadek i już.

To nie te czasy, gdy władza nakazywała co robić

Jurek


Mój kolega Kupił najnowszego Golfa i po kilku dniach padł komputer. Nie był w stanie uruchomić auta.
Nikt Cię Plati nie namawia do zmiany softu, lecz do pewnego dystansu i poszerzenia horyzontów Smile
Jurek napisał(a):
Mój kolega Kupił najnowszego Golfa i po kilku dniach padł komputer. Nie był w stanie uruchomić auta.


może padł od wirusów? Tongue

Zbyt dużo elektroniki to też źle. Np. Renówki nie lubią instalacji gazowej (zwłaszcza te nowe auta) i kontrolka od filtrowania paliwa się nonstop świeci.

Moim zdaniem najlepsze samochody to Volkswageny i Toyoty, a najlepsze AV to Avira i Kaspersky.

Zachowuję dystans do Aviry jak i do każdego innego softu, nie ma ochrony przed szkodnikami w 100%, jednak według większości ubiegłorocznych testów to Avira była najbliżej tego celu.
Ja mam VW Vento ostatni wypust i nie narzekam na niegoSmile
Plati napisał(a):Moim zdaniem najlepsze samochody to Volkswageny i Toyoty, a najlepsze AV to Avira i Kaspersky.


Tak mowisz bo nie jezdziles innymi... Grin
Aczkolwiek nie mowie ze podane przez Ciebie marki samochodow sa zle, wrecz przeciwnie Smile
Stron: 1 2