SafeGroup

Pełna wersja: AVG IS + Panda Could zaSpyShelter Premium.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie. Szukam licencji na SpyShelter Premium.Jeśli ktoś ma zbędną to z chęcią przyjmę, za te programy Smile

Ja oferuję:

1. AVG IS - nie aktywowana - licencja na rok
2. Panda Could Pro- na roczek
3. Privacy Guardian
4.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


5. Ashampoo Win 9
7. Cookie Crumble
8. FixIt Utilities 11
9. Any Video Editor
10. WinX HD Video Converter Deluxe

Tyle mam na wymianę Smile
Będzie Ci ciężko znaleźć kogoś na wymianę, trzeba pamiętać, że SS Premium to licencja dożywotnia. Jest nadzieja tylko w osobach, które co chwila odkrywają nowe zabezpieczenie Smile Dopisz na ile masz te licencje.
rafikrafiki, nie wiem czy wiesz, że SS Premium, czy nawet Firewall można dostać za "darmo"... całkiem legalnie... na stronie producenta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wybierasz "get it free". Wtedy dzięki serwisowi trial pay zakupujesz banalnie tanią chociażby grę za ok. 2$ (nie za ok 160zł - bo tylko kosztuje regularnie SSF), a dożywotnią licencję na SSF od producenta dostaniesz... w zasadzie można powiedzieć, że za darmo. Należy tylko czytać dokładnie reguły owej promocji. (*)
Ja tak zrobiłem. Zakupiłem sobie grę za trochę ponad 2$ i oczekuję na licencję od producenta... maila już otrzymałem, że transakcja przebiegła pomyślnie (potwierdzonego ze strony spyshelter również)... zatem w ciągu 24h roboczych będę w posiadaniu tego programu Smile

(*) należy czytać zasady obowiązujące, podczas zakupu gry (tej za 2$) podane było, że trzeba być nowym userem ich serwisu, wpisać promo kod podczas zakupu... i co najważniejsze, zgadzasz się na subskrypcję ichniego membership, które miesięcznie kosztuje ok 8$.... pierwszy miesiąc jest gratis... osobiście wypisałem się na samym początku z tej opcji podając jako powód względy ekonomiczne.