AVG IS + Panda Could zaSpyShelter Premium.
#1
Tak jak w temacie. Szukam licencji na SpyShelter Premium.Jeśli ktoś ma zbędną to z chęcią przyjmę, za te programy Smile

Ja oferuję:

1. AVG IS - nie aktywowana - licencja na rok
2. Panda Could Pro- na roczek
3. Privacy Guardian
4.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


5. Ashampoo Win 9
7. Cookie Crumble
8. FixIt Utilities 11
9. Any Video Editor
10. WinX HD Video Converter Deluxe

Tyle mam na wymianę Smile
Odpowiedz
#2
Będzie Ci ciężko znaleźć kogoś na wymianę, trzeba pamiętać, że SS Premium to licencja dożywotnia. Jest nadzieja tylko w osobach, które co chwila odkrywają nowe zabezpieczenie Smile Dopisz na ile masz te licencje.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#3
rafikrafiki, nie wiem czy wiesz, że SS Premium, czy nawet Firewall można dostać za "darmo"... całkiem legalnie... na stronie producenta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wybierasz "get it free". Wtedy dzięki serwisowi trial pay zakupujesz banalnie tanią chociażby grę za ok. 2$ (nie za ok 160zł - bo tylko kosztuje regularnie SSF), a dożywotnią licencję na SSF od producenta dostaniesz... w zasadzie można powiedzieć, że za darmo. Należy tylko czytać dokładnie reguły owej promocji. (*)
Ja tak zrobiłem. Zakupiłem sobie grę za trochę ponad 2$ i oczekuję na licencję od producenta... maila już otrzymałem, że transakcja przebiegła pomyślnie (potwierdzonego ze strony spyshelter również)... zatem w ciągu 24h roboczych będę w posiadaniu tego programu Smile

(*) należy czytać zasady obowiązujące, podczas zakupu gry (tej za 2$) podane było, że trzeba być nowym userem ich serwisu, wpisać promo kod podczas zakupu... i co najważniejsze, zgadzasz się na subskrypcję ichniego membership, które miesięcznie kosztuje ok 8$.... pierwszy miesiąc jest gratis... osobiście wypisałem się na samym początku z tej opcji podając jako powód względy ekonomiczne.
AppGuard / EXE Radar Pro ^ SpyShelter Firewall ^ Sandboxie ^ HitmanPro
-------
Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne.


Konfucjusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości