SafeGroup

Pełna wersja: Popularność systemów operacyjnych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Eugeniusz

W marcu tego roku badałem popularność systemów operacyjnych i teraz chciałbym to powtórzyć.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Proszę głosować.
Jak na razie Windows 7, ale trzeba spróbować w końcu ósemki, wszak teraz to pupilek Microsoftu, a użytkownicy Wina 7 niedługo mogą zostać na lodzie Smile
Niestety w7 (nowy PC). Zdecydowanie wolałem XP.

Konto usunięte

Hm.. nie wiadomo co wybrać, używam Win7, ale wiem, że wraz z nowym sprzętem przesiadam się na Win8...

Eugeniusz

Wybierz ten, z którego będziesz korzystał powiedzmy w przyszłym roku.

Konto usunięte

No to Win8.

Dusiek

W7 to tak na 99,95%Smile
Proste, jak nowy komp to i nowy system Smile
Vistaaaaaaaaa Grin
Ubuntu, możliwe że wrócę do windows a wtedy to będzie 8semka..
rafikrafiki napisał(a):Proste, jak nowy komp to i nowy system Smile


Zgadzam się. U mnie też zakup nowego sprzętu determinuje wybór systemu. Chyba nie będę nic zmieniał, więc nadal Windows 7.
Brakuje mi opcji alternatywy, ale skoro mam jeszcze na jednym kompie Win7 to spokojnie zaznaczyłem.
Wpisałem XP, bo mamy w domu 2 laptoki z tym systemem...jest jeszcze W7 32-bit i W7 64-bit...ale nie mam opcji wielokrotnego wyboru Smile
Dla mnie wybór prosty... Windows 7. Poprzednio był XP, zatem przeskoki średnio co 2 edycje przewiduję. W zasadzie mój laptop chyba miałby trudności z uciągnięciem Ósemki. Z drugiej strony co przemawia za Windows 8 w przypadku obecnej konfiguracji komputera? Tak samo jak nie próbowałem Visty, tak samo mówię "nie" Ósemce.

-- edycja --

W pracy mam jeszcze dinozaura NT (ver. 4), kolejnego archaika 2K i 4 sztuki Windows XP. Dwa pierwsze ze względu na specyfikę kart rozszerzeń pracują pod przeterminowanymi OS''ami.

ktośtam

U mnie również 7 i tak pozostanie przynajmniej do kolejnej edycji. 8 omijam, bo według mnie jest to klapa na miarę ME czy Visty i mam nadzieję, że MS pójdzie po rozum do głowy przy kolejnej wersji okienek.

Barti18

W tej chwili to tylko win7 i z nim pozostanę lubię go.A tak szczerze mój komp nie ma żadnego wsparcia do nowych okienek i dobrze Grin
Kto jeszcze zaznaczył Vistę? Myślałem, że jestem jedynym użytkownikiem Visty na forum.
preter napisał(a):Kto jeszcze zaznaczył Vistę? Myślałem, że jestem jedynym użytkownikiem Visty na forum.

Nie jesteś tym jedynymGrin
slawsi5 napisał(a):Ubuntu, możliwe że wrócę do windows a wtedy to będzie 8semka..


no i się stało od kilku dni króluję u mnie Windows 8Grin